Mitenkä peräkammarinpojilla?

Mites reppanilla siellä? Korona-aikaan paskaa tullut mahaan lisää, naista ei ole saatu kahteen vuoteen. ja Pattayalle ei asiaa vielä pitkään aikaan ihan jo rahan puutteen vuoksi.

Onko käteenveto kivaa puuhaa äitin peräkammarissa ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköhän noi käy navetassa aamulypsyn jälkeen moikkaamassa lypsykonetta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mites reppanilla siellä? Korona-aikaan paskaa tullut mahaan lisää, naista ei ole saatu kahteen vuoteen. ja Pattayalle ei asiaa vielä pitkään aikaan ihan jo rahan puutteen vuoksi.

Onko käteenveto kivaa puuhaa äitin peräkammarissa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu