Rullaluistelija tytön puukotus

Anonyymi

En muista missäpäin Suomea tapahtui,mutta tapaus eteni näin,että ambulanssi oli hakemassa yhdestä talosta jotakuta,luultavammin perheenn aikuista poikaa pakkohoitoon.Paikalle oli kerääntynyt nuoria katsomaan tapahtumaa,yhdellä tapahtumaa katsovalla tytöllä oli rullaluistimet jalassaan. Ambulanssimiehet ryntäävät äkkiä ulos talosta,huutaen varoituksia. Samassa ulos syöksynyt henkilö alkaa jo huitoa kohtia nuoria,muut pääsevät pakoon,mutta tämä rullaluistelija tyttö ei.Seuraavan päivän iltapäivä lehdissä otsikko." (tytön nimi)"Ei päässyt pakoon rullaluistimilla" ja tämä tyttö oli silloin jotain 14 tai 15v. Aikaa tapahtumasta on jo yli 30v.En muista kuoliko tämä tyttö siihen paikkaan vai ei. Muistakaako kukaan kyseistä tapahtumaa?

1

192

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ambulanssi taisikin olla paikalla siksi,kun tämä henkilö oli jo ehtinyt puukottaa talon asukasta/asukkaita ja sitten tämä henkilö olis alkanut riehumaan ja ambulanssin miehistö paennut paikalta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      196
      1892
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      117
      997
    3. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      137
      962
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      755
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      213
      728
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      62
      678
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      666
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      24
      664
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      602
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      38
      578
    Aihe