Salaliittoteoriitikon oppikurssi

Anonyymi

Maanantai; 8.00-10.00 epäillään naapurin kissaakin että hänellä on jokin juoni
10.00-12.00 matematiikkaa
12.00-13.00 tehdään matemaattisia arvioita salaliittoteorioista(desimaalin tarkkoja mittauksia)

Tiistai; 9.00-11.00 salaliittoteorian kohteena naapurin undulaatti
11.00-12.00 politiikkaa(haukutaan kaikki kommunisteiksi ja kehutaan persut maasta taivaisiin)
12.00-13.00 salaliittoteorian kohteen natsi-saksan holokausti(todetaan ettei se ole koskaan ollutkaan)
13.00-14.00 salaliittoteorian kohteena oma ruumiinosa(tällä kertaa oma oikea käsi)

Keskiviikko; 10.00-12.00 ryyppääminen&nollaus(koko alkuviikko mentaalisesti niin raskasta ollut niin pakko örveltää ihan täysillä)

Torstai; 9.00-11.00 politiikka(uskotaan valtionjohdon olevan juonessa joka kontrolloi kansaa ja uskotaan että korona on harhautus että valtionjohto valehtelee koronasta ja ilmastosta)
11.00-12.00 liikuntaa(tosin liikuntatunti keskeytyy kun salaliittoteoriitikon opiskelijat epäilevät että liikuntatunnin takana on jokin salajuoni että heitä johdetaan harhaan)
12.00-13.00 Helsingin yliopistolta tulee joku luennoimaan siitä että salaliittoteoriat on täyttä valhetta (koko tunnin ajan yliopiston henkilö pitää pilkkanaan salaliittoteoriitikkoja ja osa salaliittoteoriitikoista myöntääkin olevansa väärässä)

Perjantai; 9.00-10.00 matematiikkaa(oppitunti keskeytyy kun Pekka uskoo matematiikan kirjan olevan häntä vastaan)
10.00-12.00 ryyppäämistä(elämä on niin vaikeaa salaliittoteoriitikoille että nyt pitää kaikki nollata ryyppäämällä)

0

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?

        Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta  – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,
        Maailman menoa
        25
        2144
      2. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

        Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
        Maailman menoa
        92
        1965
      3. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

        Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
        Maailman menoa
        88
        1931
      4. MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa

        TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,
        Suomalaiset julkkikset
        13
        1643
      5. Olit ihan

        Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu
        Ikävä
        24
        1527
      6. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

        Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
        Luterilaisuus
        488
        1496
      7. Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle

        Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S
        Maailman menoa
        1
        1494
      8. Mikä ihme teitä lieksalaisia tuossa

        p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa?
        Lieksa
        49
        1300
      9. Mistä juttelit viimeisen kerran

        Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.
        Ikävä
        75
        1174
      10. Kemet lomautukset

        Onkohan tuo oikein lain mukaista toimintaa jatkaa jo lomautettuina olevien uudelleen lomautusta yhdenvertaisuuden ja tas
        Suomussalmi
        35
        1169
      Aihe