Salaliittoteoriitikon oppikurssi

Anonyymi

Maanantai; 8.00-10.00 epäillään naapurin kissaakin että hänellä on jokin juoni
10.00-12.00 matematiikkaa
12.00-13.00 tehdään matemaattisia arvioita salaliittoteorioista(desimaalin tarkkoja mittauksia)

Tiistai; 9.00-11.00 salaliittoteorian kohteena naapurin undulaatti
11.00-12.00 politiikkaa(haukutaan kaikki kommunisteiksi ja kehutaan persut maasta taivaisiin)
12.00-13.00 salaliittoteorian kohteen natsi-saksan holokausti(todetaan ettei se ole koskaan ollutkaan)
13.00-14.00 salaliittoteorian kohteena oma ruumiinosa(tällä kertaa oma oikea käsi)

Keskiviikko; 10.00-12.00 ryyppääminen&nollaus(koko alkuviikko mentaalisesti niin raskasta ollut niin pakko örveltää ihan täysillä)

Torstai; 9.00-11.00 politiikka(uskotaan valtionjohdon olevan juonessa joka kontrolloi kansaa ja uskotaan että korona on harhautus että valtionjohto valehtelee koronasta ja ilmastosta)
11.00-12.00 liikuntaa(tosin liikuntatunti keskeytyy kun salaliittoteoriitikon opiskelijat epäilevät että liikuntatunnin takana on jokin salajuoni että heitä johdetaan harhaan)
12.00-13.00 Helsingin yliopistolta tulee joku luennoimaan siitä että salaliittoteoriat on täyttä valhetta (koko tunnin ajan yliopiston henkilö pitää pilkkanaan salaliittoteoriitikkoja ja osa salaliittoteoriitikoista myöntääkin olevansa väärässä)

Perjantai; 9.00-10.00 matematiikkaa(oppitunti keskeytyy kun Pekka uskoo matematiikan kirjan olevan häntä vastaan)
10.00-12.00 ryyppäämistä(elämä on niin vaikeaa salaliittoteoriitikoille että nyt pitää kaikki nollata ryyppäämällä)

0

61

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

        kuka kaipaa ja ketä ?
        Ikävä
        93
        7858
      2. Pieni häivähdys sinusta

        Olet niin totinen
        Ikävä
        40
        3782
      3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

        Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
        Ikävä
        102
        1896
      4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

        Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
        Ikävä
        24
        1210
      5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

        r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
        NATO
        32
        1073
      6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

        Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
        Nurmes
        28
        1013
      7. Rakastuminenhan on psykoosi

        Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
        Ikävä
        53
        837
      8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

        Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
        Ikävä
        31
        792
      9. Vanha Suola janottaa Iivarilla

        Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
        Kemijärvi
        10
        790
      10. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

        1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
        Ikävä
        60
        749
      Aihe