Kone ehdottaa päivtystä Windows11 Kannattaako ottaa? Vai jatkaa win10?
Windows 11 päivitys? Kannattaako päivittää?
10
5266
Vastaukset
- Anonyymi
Itse odotan vuoden. Ei tuossa uudessa ole minulle mitään tärkeää uutta.
- Anonyymi
Päivitin juuri. Mun milestä ihan hyvä ja kaikki toimii.
- Anonyymi
Kun tätä windows 11 viikonkin käyttä niin ei sitä enää kymppiin vaihda
- Anonyymi
Mutta seiskaa tulee ikävä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta seiskaa tulee ikävä.
Minulle tulis kasiin ikävä jos päivitän mutta en vielä
- Anonyymi
Laiteajurit tulee asennuksen jälkeen netistä nopammin kuin edellisissä win versioissa. Esim mun koneeseen kaikki tuli 8 minuutin aikana, kun netti oli avattu.
- Anonyymi
Joo mullakin alkoi win 11 alkaa päivitää kaikkia biosseja ja todella noppesti tuli. Minista tosi hyvä. Kerrankin onnistuttu!
- Anonyymi
Osaako joku sanoa, millainen pöytätietokone kannattaa hankkia W11 varten? Nopea ja kaikin puolin sujuva netin selailua varten. Päivitystenkään en soisi kestävän kauan. Ajattelin odottaa, kunnes kauppoihin ilmestyy W11-koneita.
- Anonyymi
"Nopea ja kaikin puolin sujuva netin selailua varten. "
Kaikki uudet koneet, joissa W11 on asennettuna, ovat tarpeeksi nopeita tavalliseen nettisurffailuun. - Anonyymi
semmonen ainakin joka täyttää minimi vaatimukset. En lähtis miettimään pelkän win 11 rinnalle konetta koska ei ne vaatimukset kovin suuret ole. tuolla tarkoitin että mieti tarkempaan mihin käyttötarkoitukseen kone tulee ja osta osat jotka tukee ainakin win11
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004373
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422026- 631703
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331363Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93969SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26933Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186706