Olenko ainoa??

Anonyymi

Mietin tässä, että löytyykö täältä mahdollisesti seuraa muista lesboista, jotka olisivat kiinnostuneita osallistumaan ryhmätapaamisiin? En siis tarkoita mitään orgioita, mutta erilaisiin illanviettoihin ja toki jos jonkun tai joidenkin kanssa synkkaa niin.. Itse kävin joskus tällaisissa tapaamisissa, mutta se ryhmä kuolla kupsahti kun kaikki alkoi seurustelemaan tai muuten vaan kunnostautui puolisona. Hauskaa ja seksuaalisesti vapaata meininkiä olis hakusessa. Itse olen 33 ja kiinnostunut vähän vanhemmista tai samasta ikäluokasta.

9

263

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä en ole sinusta kiinnostunut.

    • Anonyymi

      tänne ei voi kirjoittaa mitään , "kirves" on heti ilmassa .. mutta kun tilanne tulee tämä lesbo on jo märkä ja ... valmis avaamaan rintäliivinsä ja jalkoväliä lähes heti.

    • Anonyymi

      Täällä ainakin yksi kiinnostunut ilmoittautuu :) Ikää on 39v. Olisi ihanaa tutustua uusiin naisista pitäviin naisiin. Ns. normielämässä ei ihan tuu laumoina vastaan.. ei ees yhtäkään..

    • Anonyymi

      Minä olen kiinnostunut. Ikää 32v 😘

      • Anonyymi

        Ja kiinnostunut itseäni vanhemmista tai samaa ikäluokkaa 😘


    • Anonyymi

      Mietin että mikä on järkevin tapa vaihtaa yhteystietoja.. Täällä on niin sekopäistä porukkaa. Facen kautta on tullut kiinnostusta paljonkin ja siellä on helppo tarkistaa henkilöllisyys. Ainoa huono puoli on se että moni haluaa pysyä suhteellisen anonyymina monesta eri syystä ja sen haluaisin taata heille.

    • Olen perustanut Pelinaiset: pelataan korttia ja lautapelejä lesbisessä seurassa. Myös Mummolaakson kävelijät löytyy facesta. Helsingin Bottalla on mummolaakson tanssit 6.11.

      • Anonyymi

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..

        Porukalla luetun ymmärtäminen hakusessa ehkä vähän. 😁


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      46
      1448
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      339
      1231
    3. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1033
    4. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      325
      1008
    5. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      136
      874
    6. kolme tunnistetta kaivatustasi

      Anna kolme tunnistetta kaivatussasi!
      Ikävä
      54
      844
    7. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      811
    8. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      194
      708
    9. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      615
    10. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      556
    Aihe