Olenko ainoa??

Anonyymi

Mietin tässä, että löytyykö täältä mahdollisesti seuraa muista lesboista, jotka olisivat kiinnostuneita osallistumaan ryhmätapaamisiin? En siis tarkoita mitään orgioita, mutta erilaisiin illanviettoihin ja toki jos jonkun tai joidenkin kanssa synkkaa niin.. Itse kävin joskus tällaisissa tapaamisissa, mutta se ryhmä kuolla kupsahti kun kaikki alkoi seurustelemaan tai muuten vaan kunnostautui puolisona. Hauskaa ja seksuaalisesti vapaata meininkiä olis hakusessa. Itse olen 33 ja kiinnostunut vähän vanhemmista tai samasta ikäluokasta.

9

253

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä en ole sinusta kiinnostunut.

    • Anonyymi

      tänne ei voi kirjoittaa mitään , "kirves" on heti ilmassa .. mutta kun tilanne tulee tämä lesbo on jo märkä ja ... valmis avaamaan rintäliivinsä ja jalkoväliä lähes heti.

    • Anonyymi

      Täällä ainakin yksi kiinnostunut ilmoittautuu :) Ikää on 39v. Olisi ihanaa tutustua uusiin naisista pitäviin naisiin. Ns. normielämässä ei ihan tuu laumoina vastaan.. ei ees yhtäkään..

    • Anonyymi

      Minä olen kiinnostunut. Ikää 32v 😘

      • Anonyymi

        Ja kiinnostunut itseäni vanhemmista tai samaa ikäluokkaa 😘


    • Anonyymi

      Mietin että mikä on järkevin tapa vaihtaa yhteystietoja.. Täällä on niin sekopäistä porukkaa. Facen kautta on tullut kiinnostusta paljonkin ja siellä on helppo tarkistaa henkilöllisyys. Ainoa huono puoli on se että moni haluaa pysyä suhteellisen anonyymina monesta eri syystä ja sen haluaisin taata heille.

    • Olen perustanut Pelinaiset: pelataan korttia ja lautapelejä lesbisessä seurassa. Myös Mummolaakson kävelijät löytyy facesta. Helsingin Bottalla on mummolaakson tanssit 6.11.

      • Anonyymi

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..

        Porukalla luetun ymmärtäminen hakusessa ehkä vähän. 😁


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      15
      1387
    2. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      208
      1355
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      145
      1189
    4. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1017
    5. Mitä kirjainta haluaisit rakastella?

      Ehdottomasti?
      Ikävä
      134
      959
    6. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      923
    7. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      66
      857
    8. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      47
      832
    9. Kehtaisitko kulkea mun kans yleisillä paikoilla

      vaikka käsi kädessä?
      Ikävä
      68
      794
    10. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      397
      776
    Aihe