Olenko ainoa??

Anonyymi

Mietin tässä, että löytyykö täältä mahdollisesti seuraa muista lesboista, jotka olisivat kiinnostuneita osallistumaan ryhmätapaamisiin? En siis tarkoita mitään orgioita, mutta erilaisiin illanviettoihin ja toki jos jonkun tai joidenkin kanssa synkkaa niin.. Itse kävin joskus tällaisissa tapaamisissa, mutta se ryhmä kuolla kupsahti kun kaikki alkoi seurustelemaan tai muuten vaan kunnostautui puolisona. Hauskaa ja seksuaalisesti vapaata meininkiä olis hakusessa. Itse olen 33 ja kiinnostunut vähän vanhemmista tai samasta ikäluokasta.

9

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä en ole sinusta kiinnostunut.

    • Anonyymi

      tänne ei voi kirjoittaa mitään , "kirves" on heti ilmassa .. mutta kun tilanne tulee tämä lesbo on jo märkä ja ... valmis avaamaan rintäliivinsä ja jalkoväliä lähes heti.

    • Anonyymi

      Täällä ainakin yksi kiinnostunut ilmoittautuu :) Ikää on 39v. Olisi ihanaa tutustua uusiin naisista pitäviin naisiin. Ns. normielämässä ei ihan tuu laumoina vastaan.. ei ees yhtäkään..

    • Anonyymi

      Minä olen kiinnostunut. Ikää 32v 😘

      • Anonyymi

        Ja kiinnostunut itseäni vanhemmista tai samaa ikäluokkaa 😘


    • Anonyymi

      Mietin että mikä on järkevin tapa vaihtaa yhteystietoja.. Täällä on niin sekopäistä porukkaa. Facen kautta on tullut kiinnostusta paljonkin ja siellä on helppo tarkistaa henkilöllisyys. Ainoa huono puoli on se että moni haluaa pysyä suhteellisen anonyymina monesta eri syystä ja sen haluaisin taata heille.

    • Olen perustanut Pelinaiset: pelataan korttia ja lautapelejä lesbisessä seurassa. Myös Mummolaakson kävelijät löytyy facesta. Helsingin Bottalla on mummolaakson tanssit 6.11.

      • Anonyymi

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kuulostaa hauskalta, mutta haussa taitaa olla vähän erilaisten pelien pelaajia..

        Porukalla luetun ymmärtäminen hakusessa ehkä vähän. 😁


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      174
      1182
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      45
      619
    6. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      559
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      301
      554
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      225
      538
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      519
    10. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      502
    Aihe