mistä maalaiskunnan huoltamosta on kyse

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=686&posting=22000000007988820

sanotaan että jossakin maalaiskunnan huoltamolla on erityisen epämiellyttävä palvelu. tiedättekö paikan?
2396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Et sitten katsonut minkä kaupunkin palstalla tuo keskustelu on , on ollut myös saman niminen mlk .

Äänestä

mikkelin maalaiskunnan SEO.

-vai luulitko pelle että on olemassa vain yksi maalaiskunta, ja se on Jyväskylän maalaiskunta??

Jos näin on äkkiä opettelemaan yleissivistystä ettei tarvitse jyväskyläläisenä hävet silmiään päästä miten moukkaa porukkaa täällä on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedättekö??? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=686&posting=22000000007988820

sanotaan että jossakin maalaiskunnan huoltamolla on erityisen epämiellyttävä palvelu. tiedättekö paikan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu