Tilasin sivustolta sinuntestit.fi jälkikäteen rupesin miettimään, että onkohan kyseinen sivusto huijausta. Help!!
Tilasinko huijaussivustolta?
8
7762
Vastaukset
- Anonyymi
Sitä saa mitä tilaa, lekuri korjaa.
Pikaisesti vilkaisemalla en huomaa mitään epäilyttävää tuolla sivustolla.
Mutta toisaalta Google arvioissa on yksi arvio tuosta "Camerix Ab" firmasta ja siinä sanotaan että olisi huijari joka ei toimita tuotteita.
Pelkkä yksi arvio ei ole kovin luotettava joten en uskalla tämän perusteella arvata onko huijari vai ei. Jos tuolta jotain tarvitsisin niin olisin kuitenkin varovainen ja tekisin hyvin pienen tilauksen aluksi ettei paljoa häviä jos osoittautuu huijariksi.- Anonyymi
Juuri noin tyhmiä huijataan. Heidät saadaan ensin tekemään pieni tilaus ja se tietysti toimii hienosti. Isot jatkotilaukset onkin sitten pelkkää rahastusta. Eikä kukaan tietystikään kehtaa kertoa muille olleensa tyhmä ja kaikki saa jatkua vuosia.
- Anonyymi
Tilasin itekki tuolta Sinuntesti.fi oliko huijaus vai tuliko se mitä tilasitkin?
- Anonyymi
Saitko tuotteen?
- Anonyymi
Saitko sä sun tilausta ikinä? Mietin kannattaako tehdä itse tilaus.
- Anonyymi
Mutta, mutta, eikös nuo ole naisten juttuja, mihin miehet noita tarvitsee?
- Anonyymi
Saitteko tuotteet? Miksi kukaan ei ole kommentoinnut asiaa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot903724Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe403065- 792937
- 192695
- 282694
- 522382
- 192127
- 592014
- 581846
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121778