Tää on ollut paras viikko koko BB-suomi historiassa. Ikinä ei ole ollut näin hyvää tehtävää joka on varastanut lähes jokaisen sekunnin päivistäni. Vaikkakin siellä on iki-inhottava bändäri tyrkyllä mikä on väärin sillä kyllä jokaiselle olisi pitänyt hommata oma maksullinen.
Mutta AAAAH SAMIR.... sydämeni on valloitettu ja WOUUUU MELLU mikä rumpali.
On ollut mahtavaa seurata rockareiden päiviä. Nää kaksi muuta pumppua pitäisi potkia ulos ennen keikkaa...
Mutta AAAAH SAMIR.... sydämeni on valloitettu ja WOUUUU MELLU mikä rumpali.
On ollut mahtavaa seurata rockareiden päiviä. Nää kaksi muuta pumppua pitäisi potkia ulos ennen keikkaa...
Vastaukset 4
Vanhimmat
Alunperin minun ehdotus jo eräällä aikaisemmalla tuotantokaudella, silloin mokattiin potkimalla ensin kaikki rytmitajuiset ulos.
Nyt ei jäljellä montaa rytmitajuista ollut mutta se silti auttoi edes jotenkin saamaan biisit kasaan.
Sanonko mikä on ainoa ja paras asia tässä tehtävässä. Se on Portion Boys!
Se Räkäkäsikokki pitäs saada heti pois tuolta.
Huippu viikkotehtävä. Viihdyttävä. Samir loisti. Melody ja Aki hyviä rumpaleita , Anssi hyvä kantrihumppalaulaja ja Ville sanoitusten tekijä. Sami kuului hyvin porukkaan. Räppärit pärjäsivät huonoiten, mutta ei ihme , kun se aah.aah Minna tuli Nooran tilalle. Ja Pekka on Pekka. Ja Jassun marinakin vähenee kun Minnan kanssa saa juoruta, sen minkä Minna Lassen perässä hiihtämiseltään ehtii.
Pelastakaa nyt hyvät ihmiset Lasse tuon bimbon kynsistä. Lasse on liian kiltti sille.