Ehdottaisin että tulisi kiroilukielto viikoksi, kuka eniten kiroilisi viikon aikana suoraan ulos.
Kirolemalla ulos
Anonyymi
7652
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kannatetaan ,vaikka tuohon on jo ihan turtunu V raikaa joka toinen sana noilla hömelöisimmillä henkilöillä.,mitä noilla oikein muuta päässä onkaan tyhjää arvailen.
Tuotanto on tällä kaudella ollut aivan nössö tuon suhteen ! Joskus jos oisi vaan pärähtäny ! Mutta jatkuvalla syötöllä EI muuta kuin ärsyttää !
Ehdotus tehtäväksi: takaisin koulunpenkille. Oppitunniksi terveystieto ja aiheeksi tupakanpolton vaarat.
Ärsyttävä tää vittu vittu muija .Ei ansaitse voittoa kun ei ole käytöstapojakaan.Naama virnussa kulkee ja juoruaa.
Tupakointi_kielto viikoksi, sillä olisi hyvä vaikutus talon henkeen.
Siinäpä olisi huomion arvoinen twisti ! Tupakan ja nuuskan nikotiini vaaroista.
Ruumiinavaus videot ym. syöpähuulet kuviin alkaisi somekin laulamaan.
Ihan vaan tietoiskuna tupakoitsijoille ja nuuskahuulille!
Aika usein näyttää tupakka ja nuuskan mainonnalta koko bb nykyään !
Luuleeko joku, että tuotanto ottais riskin ja poistaisi talosta kiroilevat rahasamponsa, joita äänestetään useilla euroilla.