Tämän illan Hätösen haastatettava tuntee Pekan elikkä piiri pieni pyörii koko prosessissa ! Niinpä kävi toteen sekin että laittoivat reppanan hoitoon bb taloon, että saavat olla rauhassa ! Tietävät missä on, näin tuon tulkitsen ! Mitä haastateltava kertoi. Että on siinä toisilla talossa kestämistä, mutta onneksi ovat vapaaehtoisia saas nähdä !
no nii nyt paljastu
17
658
Vastaukset
- Anonyymi
Aivan minäkin silmät pyöreänä kuunteli tätä tarinaa ,että onko tuo totta vanhemmat tietää missä Pekka on ja on turvassa.Ei hyvänen aika ja siksikö sitä pidetään tuolla .On tämän vuoden BB kyllä riman alitus.
- Anonyymi
Samaa mieltä! Pekko aikamiespoikaa ja Norppa-Miinaa jassutettiin taas ihan tarpeeksi asti.
- Anonyymi
Virtuaalinen mielisairaala, jonka hoitokulut maksaa katsojat.
- Anonyymi
Kyllä Pekasta ulkomaailmassa varmasti huolissaan ollaan. Hänhän ei ole ulkomaailmassa niin turvassa, kuin talossa. Jos käytös ulkomaailmassakin noin provosoivaa. Kaikki ei sitä siedä hermostumatta. Onko Pekalla minkäänlaista itsesuojeluvaistoa?
- Anonyymi
Pekalla ei ole keskustelutaitoa hänellä jotenkin katseesta näkee ,että jokin mättää ,kaippa ne sen takia on hyvillään ,kun on tuolla lukkojen takana. Sehän nähtiin esim:siinä munajutussa Pekkahan sekosi ihan täysin.
- Anonyymi
Pekka esittää. Saanut ohjeistusta Krisulta, Nooralta ja ties keltä julkkiskamultaan.
- Anonyymi
Lähtisi nyt sunnuntaina tuplana. Ville ja Pekka. Ihan turhia talossa. Ensi sunnuntaina tuplana Jassu ja Mellu, tervemenoa. Aina ruoka molemmilla mielessä. Poikaystävältäänkin kysyy, onko tämäkin muistanut pupeltaa tarpeeksi? Jos oikein kuulin?Jassukin uneksi Mellun työkavereiden tuomista ruoista. Sitten kun Mellu saa terveiset ulkomaailmasta. Jassulla vaan mielessään, jatkuva herkuilla itsensä hemmottelu ja mässäileminen. Omnomm maiskis slurps!
- Anonyymi
jassu joutaa nyt sunnuntaina mellun kanssa tommosia akkoja ei tarvi tuonne pilaa tunnelman pelurit.
- Anonyymi
Jasmiina on ilkeä ja yksinkertainen linssilude, toivottavasti tämä "voittaja suosikki" tippuu huomenna!!
- Anonyymi
Se nyt oli läpällä heitetty.. herätkää!
- Anonyymi
Kaikki ottavat mallia jostakin. Lapset vanhemmistaan. Näin matkitaan ja tehdään omat tyhmyydet. Vaikka sanotaan, että pojasta polvi paranee niin ei se aina pidä paikkaansa. Joskus joutuu vanhemmat häpeämään lapsiaan, myös Jasmiinaa ja Pekkaa.
- Anonyymi
Pekka voisi jo poistua tästä hoitopaikastaan, turvakodistaan. Hänen paikkansa ei ole tälläisessä ohjelmassa.
- Anonyymi
Pekan jänköttävä puhetyylikin jo ärsyttää niin, ettei sitä pysty kuuntelemaan.
- Anonyymi
Pekan ostamat fanit jo odottaa kieli pitkällään Pekan voittoa ja Pekan lupaamia rahanjakojuhlia. Ostetuin äänin voittoon. Onko reilua? Ei ole, mutta mahdollista beebeessä.
- Anonyymi
jassu ulos tuolta kun niin haluaakin valittamisellaan kuinka talossa kamalaa
- Anonyymi
Kyllä, Pekka ja Melody ulos heti. Molemmat huutavat ja päällepäsmäröivät törkeästi sekä syövät kaikkien muiden ruuat jo tekovaiheessa. Aki sanoi häätöpisteitä antaessaan täysin rehellisen mielipiteen. KIITOS Aki.
- Anonyymi
Jasmiina ulos! Makoilkoon, syököön ja passuuttakoon itseään kotonaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22821606Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen1014254Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu832998Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv532214Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981888Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891642Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1391604Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731571Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691519Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151413