Kun oli sepimeän huoneen numerohaku, niin kyllä se vaanoli Jasmiinan peeliliikettä näyttely pelkäämisestä. Tosiasiassa hänen pulssi ei noussut lainkaan, vaikka pelkot1ilassa sen olisi pitänyt nousta. KAIKKI ON JASSULLA PELAAMISTA.Alma kehuu ilmeisesti tuotannon kehotuksesta. Jasmiin on ollut koko ajan negatiivinen ja siten luonut vain negatiivista ilmapiiriä taloon. Ei ole lainkaan esimerkillinen asukas. Kaikeklisäksi jokatoinensana puheessa on kirosana. EI HYVÄ asukas.
JASMIINA SUPERNÄYTTELIJÄ
Anonyymi
3270
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 32
Vanhimmat
Jassu on turhuuden turhuus.
Jasmiina on umpikiero sokeekin sen aistii voitto raha on jo käytetty levllle ja kalliiseen koira hotelliin tokkopa riittää velkoihin. Ensi vuonna kaikki vellalliset kiroilija rääväsuut BBhen.Niin velat tuntuu sit saatavilta.
Alma on menettänyt hyvän juontajan maineen ,tuon Jassun ja Pekan kehumisen myötä, onhan tuo hihitys ja muu kehuminen ,niin läpinäkyvää ja eilisilta oli huippu ,kun siellä joku Karoliina Pekan taustoja selvitteli. On se kumma jos siellä tuommonen vajakki saa melskata mielin määrin.Eikö äänestäjien mielipiteet merkkaa mitään ,tuommosille tehkää ihan oma BB.
Kyllä nyt Alma tosiaan kehuu täysin turhia asukkaita. Jasmiina on kaikkein vastenmielisin asukas. Kiero, ilkeä ja laiska. Pekka toinen samanlainen. Toivottavasti saataisiin kammettua ulos. Eikö juontajan kuuluisi olla PUOLUEETON ja asukksiden olla samanarvoisia.
Alma on ok radiojuontaja, mutta en tykkää hänestä telkkarissa.
Rääväsuu esittää koko ajan jotain.Toivottavasti ei voita.Ja en ymmärrä miten jotkut nimeää sen suosikikseen.
Mistä noin surkeat juontajat löytynytkin, niiden poitäisi olla puolueettomia eikä pelata tuotannon pelejä. Kuka hullu tuhlaa rahansa huijaukseen.
Osaako tuolla kaikki yhtä hyvin Ruotsii kuin Jasmiina???????????
Osaako se? Mustalaiset opettelee ruotsia kun hakevat sieltäkin sossutuet ja tehtailevat rikoksia.
Jassu muka oma itsensä! Hah! Kukaan ei vedä niin taitavasti roolia, kuin just Jassu. Pimeänhuoneen fobiakin oli pelkkää kornia esitystä. Kuten Samirin arkailukin alussa. Hakeutuis vaan teatterialalle..
Jassu ja Pekka inhokit .Mitähän taktiikoita seuraavaksi vetävät...
Tyhmiä ovat jos passaavat . itse aiheutettua oloaan.
Ei pääsisi sinne ei feikkejä oteta ,nimittäin teatterialalle.
Aika vähän mustalisten rooleja teatterissa, mutta sossussahan pitää osata myös naytellä että saa mahdollsimman paljon ilmaista rahaa.
Kyllä taas on Jasmiina perkele et ottaa päähän. Taas näytteliän lahjat käyttöön. Lähtis kotiin. Ei voi katsoa kun huutavat niin et naapurit koputtelee vaikka tv on ykkösellä Jassulla aina sama juttu huutooo
Ällöttävää miten yritti mielistellä Samiakin vaikka puhuu koko ajan pahaa selän takana ja kiusaa edessäkin, tuo ei voita todellakaan kuin tuotannon äänillä. Lepakko yrittää saada ääniä haukkumalla isäänsäkin :D
Itku iikka ja vinkuja on Jassu kaikista hankalista tehtävistä yrittää luistaa itkulla. TUTTI VOITOKSI EIKÄ MUUTA
Itkee kuten mennessään pimeeseen huoneeseen. Voi helvetti mitä huomiota kerjää. En jaksa enää tota Jassua 🤮
Pääsee vaa taas Pk-huoneeseen elvistelemään. Kaikki muut tekee hommat mut tämä neiti ei kykene mitään tehtävää suorittamaan. Lähtis kotiin. Vie ruutuaikaa muilta. Kotiin vaan kasvamaan.
Jassuteatteri arkisin klo:21:00 ja vkl 22:15 Kohta viimeinen näytös ja Jasmiinan hyi veet raikuu jossain muualla.
On kyllä niin mustalaisakan ja pissiksen yhdistelmä ettei pahemmasta väliä.
Jassu hokee pk- huoneessa vain aina samoja sanoja, kun ei verbaliset kyvyt muuhun riitä. Hyi v, siis yäk, hyi tää on kidutusta, siis v..tu hirveetä, yäk! Siinä kaikki mitä suusta ulos tulee. Jassun sanavarasto on todella säälittävän suppea. Siksi turvautuu voimasanaansa v..tuun.
Nyt alkaa passuuttaa nousis ylös ja alkas pakkaa kassijaan .ei tuolla toisetkaan saa rapuloissaan maata. On kuin palkittas. Mokomakin yrjööjä. Yök häpeis toiset työn touhussa. Pelkuri peito. alla
Kun bb loppuu Hesalaiset varokaa kun v..ttu raikaa ja alkaa hihi hehee.
On siinä lähihoitaja!! Häpäisee kaikki lähärit! Miten ihmeessä tuo otus saa tuolla vaan syödä, maata ja oikutella??Jos vaan mahdollista, eli jos tuotanto välittää yhtään katsojista, ulos tuo nainen talosta!!!
Jassu on ihana ja hänellä on näköjään myös säälittäviä kateellisia vihaajia, kuten kaikilla suosituilla 🙂
Pyhä Yrjö sentään. Karsee kiroileva sanonko vallan mikä! Ei mitään tapoja! Vitut raikaa! Mitään ei tee. Ei osaa muuta kuin kiusata ja haukkua takanapäin päiväkirjahuoneessa. Vetelänä paskana lojuu aina jossain sohvannurkassa naama ainaisella norsunelimellä. Kuka tuollaista jaksaa kuunnella ja katsella! Pilannut koko kauden!
Suosittu??????
Yritä trolli olla edes hiukan usokottava :D
Jasmiina on kuin 6 v lapsi jolla on pahin uhmaikä ,ei esiinny ollenkaan ikäistensä tavoin.
Sainion sanoin Jassusta naisoletettu.mistä se kertoo?
Kaappilepakko se on, tiivitaavi toinen kaappioletettu.