Sukkahousu-Anssi ulos

Mä niin toivon että Anssi joutuu häätöön ja sitä kautta ulos.
Olisi mukava seurata miten perskärpäset Aki Pekka ja Ville hermoilisivat kun oppi-isä katoaisi kuvasta.
Anssi on niin turha talossa.
Noh, haaveita vain. Arvaan että Anssi on lumonnut kaikki vähempiälyiset jotka pitävät hänet maalisuoralle asti.
8130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvin sanottu miten voikin olla tuommonen ,että kerää noita ympärilleen ,siinä vois ainakin Pekalle tulla hätä.Minusta Anssi käyttää hyväkseen noita just mainittuja.

Äänestä

Tälläkin hetkellä on taas show menossa ja tietysti pääosassa Anssi ja Pekka.
Anssi paskahammas on ollut erityisen paljon näkyvissä viime päivinä. Aina on lähikuvaa tarjolla ja lähes kaikki postit lukee kukasmuukaan kuin Anssi.

On niin läpinäkyvää tuotannon toimet. Joitakin, kuten Jassua Anssia ja Pekkaa kuvataan aina lähikuvissa pitkiä aikoja vaikka vain makaisivat jossain. Joitakin taas ei näy kuin pikavilauksena.

Täytyy sanoa että jos tarvitsisin ambulanssia jossa Pekka olisi mukana niin sanoisin heti että soittakaa mulle mieluummin taksi. Ellei kävisi niin pyytäisin pyssyä sillä mukaanne en lähe.

Äänestä

Siellä taas lelusairaalan henkilökunta duunaamassa ja kenenkäs kuva on RUUTUN etusivulla; kukas muu kuin kolmen kopla Anssi Pekka ja Aki.

Äänestä

Nyt saisi lähteä yhtä tyhjän-kanssa-Anssi. Mitään muuta ei tee kuin makaa sohvalla ja manipuloi Akia ja pekkaa tupakkapaikalla.
Akikin on niin rinta rottingilla kun luulee kuuluvansa Iso-Anssin kaveripiiriin. Säälittävää idiotismia.

Äänestä
  • Aki ja Jassu ulos tänään! Olisipa se onnen päivä!!!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Aki ja Jassu ulos tänään! Olisipa se onnen päivä!!!!

    Akihan taitaa olla ainut talossa olijoista joka käy oikeissa töissä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Akihan taitaa olla ainut talossa olijoista joka käy oikeissa töissä.

    Aki aloittaa kaikki viisi lausetta jotka päivän mittaan sannoopi naisen sukupuoli elintä kuvaavalla sanalla ja päälle outo pään heilautus höhöhö-naurulla.
    Harmi ettei ole nimettynä sais lähtee toisen tyhjäpään kanssa eli Villen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Akihan taitaa olla ainut talossa olijoista joka käy oikeissa töissä.

    Akillakin ihan käypäset hankkeet, olispa meilläkin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mä niin toivon että Anssi joutuu häätöön ja sitä kautta ulos.
Olisi mukava seurata miten perskärpäset Aki Pekka ja Ville hermoilisivat kun oppi-isä katoaisi kuvasta.
Anssi on niin turha talossa.
Noh, haaveita vain. Arvaan että Anssi on lumonnut kaikki vähempiälyiset jotka pitävät hänet maalisuoralle asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu