Leppäkorventie 29

Anonyymi

Ei kerinnyt talo kauaa olla tyhjillään , kun jo vandaalit iskivät ! Ei pitäisi olla kakaroilla sinne mitään asiaa ja yö aikaan ! Että vanhemmat katsokaappa jälkikasvunne perään!

7

1625

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten ne sun vahtimat lämpötolpat!

      • Anonyymi

        En tiedä lämpötolpista mitään tyhmä kysymys !


    • Anonyymi

      Vanhemmat reagoivat vasta kun heidän kullannupuilleen sattuu jotain, sitten haetaan syyllistä siihen kuka on jättänyt vaaralliseen paikkaan pääsymahdollisuuden.

    • Anonyymi

      Heti kakaroita syyttämässä, tais siellä ihan aikuiset käydä illan hämärtyessä

      • Anonyymi

        Täällä Sysmässä on sama poppoo jotka käyvät paikkoja hajottamassa ! Niikuin tohtorilassakin kuin Leppäkorventielläkin ja vielläpä ihan sivukylilläkin on käyneet paikkoja hajottamassa !


    • Anonyymi

      Leppäkorpi ei sinulle kuulu mitään. Opettele kirjoittamaan!

    • Anonyymi

      Taitaapi olla kyllä samat kakarat jotka näitä paikkoja paskoo, näkee usein iltaisin kylällä ja huumeitakin ja muita päihteitä taidetaan käyttää reippaasti. Käsittääkseni siinä porukassa on osa vielä peruskoululaisia. Surullista, mutta minkäs sille loppujen lopuksi voi että päässä on noin paljon vikaa, että pakko tehdä kokoajan jotain pahaa, ja siihen kuin vielä päihteet lyö päälle niin ei mitään rajaa. Osan heistä nimet on kyllä tiedossa, ja tekisi mieli kirjoittaa ne tänne julkisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      196
      1512
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      140
      944
    3. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      58
      931
    4. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      902
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      53
      816
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      719
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      10
      710
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      338
      671
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      58
      664
    10. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      74
      646
    Aihe