Leppäkorventie 29

Anonyymi

Ei kerinnyt talo kauaa olla tyhjillään , kun jo vandaalit iskivät ! Ei pitäisi olla kakaroilla sinne mitään asiaa ja yö aikaan ! Että vanhemmat katsokaappa jälkikasvunne perään!

7

1629

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten ne sun vahtimat lämpötolpat!

      • Anonyymi

        En tiedä lämpötolpista mitään tyhmä kysymys !


    • Anonyymi

      Vanhemmat reagoivat vasta kun heidän kullannupuilleen sattuu jotain, sitten haetaan syyllistä siihen kuka on jättänyt vaaralliseen paikkaan pääsymahdollisuuden.

    • Anonyymi

      Heti kakaroita syyttämässä, tais siellä ihan aikuiset käydä illan hämärtyessä

      • Anonyymi

        Täällä Sysmässä on sama poppoo jotka käyvät paikkoja hajottamassa ! Niikuin tohtorilassakin kuin Leppäkorventielläkin ja vielläpä ihan sivukylilläkin on käyneet paikkoja hajottamassa !


    • Anonyymi

      Leppäkorpi ei sinulle kuulu mitään. Opettele kirjoittamaan!

    • Anonyymi

      Taitaapi olla kyllä samat kakarat jotka näitä paikkoja paskoo, näkee usein iltaisin kylällä ja huumeitakin ja muita päihteitä taidetaan käyttää reippaasti. Käsittääkseni siinä porukassa on osa vielä peruskoululaisia. Surullista, mutta minkäs sille loppujen lopuksi voi että päässä on noin paljon vikaa, että pakko tehdä kokoajan jotain pahaa, ja siihen kuin vielä päihteet lyö päälle niin ei mitään rajaa. Osan heistä nimet on kyllä tiedossa, ja tekisi mieli kirjoittaa ne tänne julkisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      76
      1079
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      784
    3. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      218
      648
    4. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      34
      502
    5. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      23
      478
    6. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      37
      453
    7. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      70
      435
    8. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      45
      422
    9. Ihan pikku vinkki

      Kannattaa tallentaa kaikki mitä sen naisen kanssa puhuu ettei tule hankaluuksia myöhemmin
      Ikävä
      52
      409
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      18
      404
    Aihe