Nuoret tytöt kävelelee taskuttomissa housuissa (herättää huomiotta) Housusut repaleisena.Onko se joku konsti herättää huomiota.(miksei samantien perse paljaana)? Onko ne niin kiimaisia,että ne on vain penistä vailla.? Ihmettelen vaan.
Leginssit jalassa
4
265
Vastaukset
- Anonyymi
Turhaa pohdiskelet, setämies. Kukaan ei halua sinun penistäsi, kaikkein vähiten nuoret tytöt.
No miks sitten mennään esittelemään itseään.? Kun täällä on noita afgaani pakolaisiakin ynnä muita vieraan kulttuurin edustajia,Arvaa mitä niillä on mielessä kun suomalaiset tytöt kävelee ja esittelee PERSEITÄÄN kyllä se kelpais meille rehdeille suomalaisillikken,!?
Mikä sää oot arvioimaan mun peenistä kun et oo edes nähnytkään sitä HÄH.??????
- Anonyymi
Uhriutuva avautumisesi Kirjallisuus-osion nuortenkirjallisuutta käsittelevällä palstalla kertoo lähinnä sinusta itsestäsi sekä peeniksesi suosiosta nuorten naisten keskuudessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683229
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)753087Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.682952On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle662631Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli442142- 611709
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,251667Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181659- 351655
- 591586