Nuoret tytöt kävelelee taskuttomissa housuissa (herättää huomiotta) Housusut repaleisena.Onko se joku konsti herättää huomiota.(miksei samantien perse paljaana)? Onko ne niin kiimaisia,että ne on vain penistä vailla.? Ihmettelen vaan.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Turhaa pohdiskelet, setämies. Kukaan ei halua sinun penistäsi, kaikkein vähiten nuoret tytöt.
No miks sitten mennään esittelemään itseään.? Kun täällä on noita afgaani pakolaisiakin ynnä muita vieraan kulttuurin edustajia,Arvaa mitä niillä on mielessä kun suomalaiset tytöt kävelee ja esittelee PERSEITÄÄN kyllä se kelpais meille rehdeille suomalaisillikken,!?
Mikä sää oot arvioimaan mun peenistä kun et oo edes nähnytkään sitä HÄH.??????
- Anonyymi
Uhriutuva avautumisesi Kirjallisuus-osion nuortenkirjallisuutta käsittelevällä palstalla kertoo lähinnä sinusta itsestäsi sekä peeniksesi suosiosta nuorten naisten keskuudessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101765
- 991311
- 721284
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois2821067- 481004
- 95939
- 83845
- 50812
- 51798
- 55773