Mitä Kajaanissa voi tehdä 400 eurolla kuukaudessa?
400 euroa rahaa
13
55
Vastaukset
- Anonyymi
Mene Ouluun kolmeksi päiväksi. Vuokraa huone kahdeksi yöksi 170 euroa ja pidä hauskaa lopuilla rahoilla.
- Anonyymi
Niin tai ota nainen päiväksi!
- Anonyymi
Lähetä rahat minulle niin lähetän sinulle kuvan perspillusta jota voit koko kuukauden tutkiskella monessa asennossa.
- Anonyymi
Pelata kolikkopelejä kaupassa.Käydä elokuvissa,pizzalla,ratsastaan hevosella,keilata,käydä parturissa ja kosmetologilla,uimassa.
Pelata kotona jotain netissä ,konsolipelejä(uusia).Shoppailla Tokmannilla,Citymarketissa,Prismassa,Puunilossa.- Anonyymi
En tee rahalla mitään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En tee rahalla mitään.
Lomalla kyllä, mutta harvoin vapaa-ajalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En tee rahalla mitään.
Älä valehtele.
- Anonyymi
Kampaamo/meikki, hierontaa, shoppailu, ravintolat
- Anonyymi
No tuossahan on jo satanen extraa mitä minä saan kuukaudessa. Sillä elettevä kuukausi.
- Anonyymi
No jos nyt Mersun osamaksu on vaikkapa 400 € kuukaudessa, niin se.
- Anonyymi
Osta 400€ Lada.
- Anonyymi
"Jeesus sanoi, ”Jos sinulla on rahaa, älä lainaa korkoa vastaan. Ennemmin anna jollekin jolta et odota saavasi sitä takaisin.” (Tuomaan evankeliumi).
- Anonyymi
Kerran käy kapakassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615390Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41231Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996