Minulla on käytössä e pillerit jotka ovat toimineet hyvin menkkojen suhteen eli menkat ovat kestäneet noin 4-7 päivää. Olen syönyt pillereitä jo 6kk ja ne ovat toimineet hyvin, mutta nyt kun menkkani alkoivat niin vuoto ei ole loppunut ja ne ovat kestäneet 2vko.
Onko siis epänormaalia jos pillerit lakkaavat toimimasta tai menkkojen kestopäivä pitenee puolenvuoden jälkeen vaikka edelleen syön pillereitä samalla tavalla?
pitkäkestoiset menkat
Anonyymi
0
61
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot243409Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe112818- 282504
- 421917
- 511749
- 141681
- 431564
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola101458- 541414
Missikohu edustaa nykyajan monimuotoisuutta
Puolesta vai vastaan, saako esittää pilkkaavasti jonkun toisen ihmisen syntyperäisiä ominaisuuksia? Kadulla vastaan tule2631151