Tuossa kun seurannut noita koosteita, niissä ei tasapuolisesti mainita asukkaita. Aivan selvästi tuodaan julki näitä ns. vain enempi mölyä pitäviä.
Heitä esitellään ja vain parhaita puolia. Toisista leikataan esille ne negatiiviset. Tämän näkee 24/7 ja koosteen välillä ! Sillä saadaan muokattua mielipiteitä kustakin asukkaasta ! Nostettua esiin tuotannon suosikki / hehän päättää mitä kooste sisältää kuin myös mitä kameraa pidetään päällä 24/7 : ssa .
Että semmoista peliä se on, kaikki muu on selittelyä !
Puoluellisuus
Anonyymi
1
297
Vastaukset
- Anonyymi
Täysin samaa mieltä. Vinkumiina valittaa aina päiväkirjahuoneessa. Pekan möykkäämistä näytetään aina välillä. Muut jäävät aivan sivuun.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94904
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt53824Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61778Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141678- 65655
- 78521
- 39488
- 40476
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86467Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467