Kyllä pelottaa ensi vuoden kisojen osallistujamäärät kun sarjoja ja kilpailuja on kuin sieniä sateella. Muutenkaan osallistujamäärät eivät ole olleet kuin alaspäin niin mikä järki on, että sarjoja tulee lisää ja osallistujat jakaantuvat?
Kausi 2022 ja rallisarjojen määrä
29
1306
Vastaukset
- Anonyymi
kilpailu on kovaa.nyt täytyis keskuskomitealaisten tajuta että kyläkilpailuja ei kannata järjestää,meinaan et kalenteri on täynnä.
- Anonyymi
Mua ei pelota yhtään, mut järjestäjiä voi vähän jännittää....
- Anonyymi
Mitä sarjoja tulee lisää?
- Anonyymi
Miksi se sua pelottaa. Oletko osallistumassa mihinkään?
- Anonyymi
En ole osallistumassa. Järjestäjien puolesta pelottaa. Persnettoa kun tulee niin loppuu järjestämiset tulevilta vuosilta kokonaan kun rahat ja kiinnostus mennyt.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole osallistumassa. Järjestäjien puolesta pelottaa. Persnettoa kun tulee niin loppuu järjestämiset tulevilta vuosilta kokonaan kun rahat ja kiinnostus mennyt.
Sähän voit lainata järjestäjille niin ei tarvi jännittää. Tietenkin jos osallistut niin teet siinä myös palveluksen järjestäjälle.
- Anonyymi
R-Rallicuppiin lähetään👍
- Anonyymi
Ralliautoissakin aivan turhaan noita air-spoilereita kun ajavat yksinään radalla.
Formuloissa on hyviä ne air-spoilerit, jotka pilaavat takana tulevan ilman jotta se ei pysty ohittamaan.- Anonyymi
mikä asiantuntija...:DDDD
- Anonyymi
Mukava kun asiantuntijatkin vaivautuu linjoille aina välillä.
- Anonyymi
Ilman pilaaja...air spoileri...mitä v""tua?
- Anonyymi
Näillä polttoaine hinnoilla voi ol et aika vähiin jää osallistujat.
- Anonyymi
Luulempa että polttoaineen hinta ei vaikuta mitenkään....
- Anonyymi
Tottakai se vähän vaikuttaa.
- Anonyymi
Kyl mä luulen et pertti b junnul jää osa kisoista ajamatta näillä bensan hinnoilla ja ehkä antti a junnullakin sekä ylermi yleisellä se muutamalla ammollakin, ainakin ite vähennän kisoissa käymistä.
- Anonyymi
Missä ne sellaiset on eroteltu ?
- Anonyymi
Kannattasko vaihtaa lajia jos muutaman kympin korotusta ei budjetti kestä...?
- Anonyymi
kerro se sadalla.paljon tekee?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kerro se sadalla.paljon tekee?
Mikä kerro sadalla...?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
kerro se sadalla.paljon tekee?
bensan hinta hyttysen pieru koko bujettiin nähen
- Anonyymi
No pakkohan se silloin on lajia vaihtaa. Maailmassa on paljon halvempia lajeja.
- Anonyymi
Millä rahalla nää oiken ajaaa?!?
- Anonyymi
ei vaikuta bensanhinta miittään ja osallistun kaikkiin mahollisiin
- Anonyymi
Missä niitä mahollisia ajetaan
- Anonyymi
Kyllä muaki pelottaa. Pelkää sinä siellä minä pelkään täällä.
- Anonyymi
rallissa pitää pelottaa ,se on vakta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
rallissa pitää pelottaa ,se on vakta.
Nii katsojia....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
rallissa pitää pelottaa ,se on vakta.
Kun ei susta ole rallihommiin niin sun pitää siirtyä tankotanssin pariin niin saat pelätä kunnolla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
rallissa pitää pelottaa ,se on vakta.
Näin on. Itte oon huomannut että sitte ku ittiäkin peliättää niin sitte on kyyti kohdalla ja tulee hyvä aika.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi495710Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3265524Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934701Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y102205Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181988Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu381904Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont381850Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2501162Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2011086Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka611039