Lintilä taas väärässä. Lieksa ja Vaasa !
11
333
Vastaukset
- Anonyymi
Eikös lintilä ole sosialisti? Mikä niillä on koskaan ikinä onnistunut?
Sosialisti= moka häpeä epäonnistuminen. - Anonyymi
Perkeke kun eivät osaa! Pitää Lieksasta käsin hullun neuvoa🤣
- Anonyymi
Kepu turporuuvi Lintilä on jonninjoutava tyhjän puhuja. Ei ole mitään tietoa mistään.
- Anonyymi
Niin! Markkinat tietää tämänkin paremmin! Jumalauta äkkiä Niuvanniemestä vapaaksi ja johtamaan Suomi nousuun!
- Anonyymi
Kysymys on datasta. Kaikki informaatio yhtiöstä. Ongelmat henkilöstössä, rahoituksessa ja tuotekehityksessä. Kilpailija kehitti Kiinassa halvemman ja paremman katodin.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16907024/basf-ja-umicore-osaa-akkukatodit-!-johnson-matthey-ei-osaa-!
"markkinat" - Anonyymi
Kunnanvaltuutetutko nyt räkyttää kun *markkinat* paljasti tyhmyytenne. Olen lukenut kaikki hänen infonsa eri yrityksistä ja totta ovat!
- Anonyymi
Vaasakin on nyt jotunut nöyrtymään. Miljoonia on hävitetty ja kaupunki on kuralla.
https://areena.yle.fi/1-50003533
"markkinat"- Anonyymi
Varkaus ja akkutehdas. 1. vaikeudet. 2. pääomitus. 3. saneeraus. 4. konkurssi. 5. konkurssipesä myytiin uudelle yrittäjälle. 6. uusi konkurssi.
Myöhemmin konkurssipesää yritettiin myydä useampaan kertaan, mutta ostaja petti aina.
"markkinat" - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Varkaus ja akkutehdas. 1. vaikeudet. 2. pääomitus. 3. saneeraus. 4. konkurssi. 5. konkurssipesä myytiin uudelle yrittäjälle. 6. uusi konkurssi.
Myöhemmin konkurssipesää yritettiin myydä useampaan kertaan, mutta ostaja petti aina.
"markkinat"Varkauden "tesla".
https://www.youtube.com/watch?v=y-HW_UG_oVM
"markkinat"
- Anonyymi
Vaasassa yritettiin tehdä maailman paras tuulivoimala. Suunnittelussa tehtiin massiivisia virheitä !
https://svenska-yle-fi.translate.goog/a/7-830936?_x_tr_sl=sv&_x_tr_tl=fi&_x_tr_hl=en-GB&_x_tr_pto=nui
"markkinat"
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1757217
- 114448
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523710Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043076Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv942727Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62298Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121558- 441465
Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos631290Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4111229