Mikko.

Hauskaa Vappua Sinulle!
Tavataanko pitkästä aikaa, vaikka vapun jälkeen?
3582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samoin sinulle! Sopiiko ma klo 8.30 tai 13.00 ?

Äänestä
  • ..ei sovi, olen strategiapäivillä, mutta entä tiistai klo 8?

    Äänestä

  • hanne2 kirjoitti:

    ..ei sovi, olen strategiapäivillä, mutta entä tiistai klo 8?

    tulla...jos vain pääsen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanne2 kirjoitti:

Hauskaa Vappua Sinulle!
Tavataanko pitkästä aikaa, vaikka vapun jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu