Maalaistilan mahdollisuudet!

Anonyymi

Olemme avovaimoni kanssa päättäneet ottaa ilon irti maalle muutosta..Tykkäämme molemmat sponttaanisuudesta seksin suhteen. Ja tietysti seksistämme muutenkin. Muutettiin juuri pieneen kirkonkylään.ja haluamme panna hösseliksi.eli panna sisällä,pihalla,varastossa ja miksei katollakin.. tulemme lisäämään tänne kokemuksiamme.ja voi muutkin kertoa omistaan/antaa ehdotuksia. T:Huippulan pari

6

15687

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oma piha ja rauha toimia jos syrjemmässä on eikä tie kule pihan ohi.
      Jotkut teitysti kiihhotuu kun tietää et sielä saatetaan kurkkia pensaiden läpi tms.

      • Anonyymi

        Oma piha=omat säännöt.!?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oma piha=omat säännöt.!?

        Ulkona aurinkoinen kesäpvä. Vaatteet jo kuumuuden takia vähissä.Voi vihdoin nauttia avopuolison kiihottavista muodoista. Ja Antaa kullalle sitä🙏.paljon on koettu elämässä molemmat..oltu parisuhteissa omilla tahoillamme.ja sitä myötä vain yhteisen lapsemme takia hoidettu pakolliset näkemiset. Nyt kuitenkin vihdoin yhdessä virallisesti..seksimme on suurenmoista.


      • Anonyymi

        Jos naapureita kiinnostaa katsoa,niin siinähän katselee. Tie kulkee ihan talon vierestä. Sehän saattaa aiheuttaa aktiivisempaa otetta myös naapureille. jos ne jotain sattumalta näkisi.!?


    • Kuulostaa hyvältä. Kiinnostaisi tulla viettämään lomia teidän luokse.

    • Anonyymi

      Jepajepa

    Ketjusta on poistettu 55 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      132
      1443
    2. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      502
      1258
    3. Miesten suusta kuultua

      Olen tässä samaa nyt muutaman kerran kuullut miesten suusta seuraavaa, toki hieman erilaisin sanavalinnoin kerrottuna: "
      Sinkut
      167
      751
    4. Sinkut-palstan suurin valhe

      Sinkut-palstan suurin valhe on väite siitä, että naisten olisi helpompaa pariutua kuin miesten. Niin kauan kuin sitä va
      Sinkut
      198
      654
    5. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      46
      647
    6. Martina Aitolehti täräyttää suorat sanat Immu Fight Nightista: "Menen tietysti voittamaan"

      Martina Aitolehti on ehtivä. Nyt hän on mukana Immu Fight Nightissa - ja kehässä vastaan tulee Nanna Karalahti. Miten l
      Kotimaiset julkkisjuorut
      132
      644
    7. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      49
      637
    8. Haluaisin mies tietää pari juttua

      Haluisin mies laittaa sulle viestiä ja kysyä paria asiaa sulta. Mun piti kysyä ne tässä joitakin päiviä sitten irl, mutt
      Ikävä
      22
      590
    9. Miten usein

      Vielä siellä muistelet meitä tai minua?
      Ikävä
      41
      563
    10. Nainen mitä jos kaivattusi olisi biseksuaali

      Loppuisiko kiinnostus
      Ikävä
      74
      563
    Aihe