Noloo. Kulli alkoi seistä kun...

Anonyymi

vaimon sisko oli kylässä ja mentiin kolmistaan saunaan.

18

20612

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei ole noloo. Kiihoittavaa. Mitä sitten tapahtui?

      • Anonyymi

        Seisoo tykytti vaan kun istuttiin lauteilla. Enkä voinu poiskaan lähtee kun olis joutunut ihan sen vaimon siskon edestä kulkemaan.

        Olis pitänyt ennen löylyyn menoa runkata pukuhuoneessa sen pikkareihin, niin ku vähän ajattelinki tehdä.


      • Anonyymi

        Mitä noloo tuossa, toista se oli minulla, kun en ollut saunotellut Äitini kanssa enää vuosiin.
        Olin silloin 16 kun olin yksin saunassa, niin Äiti pöllähti yllättäen sinne, oli tullut joku meno ja halusi pestä hiuksensa ja laittaa ne sitä ennen. Kun se siinä pyllötti minuun päin vati ikkunanalus penkillä, kun pulleat häpyhuulet pilkisti takaapäin ja se viiva kiilsi kosteuttaan siinä keskellä. niin minullahan pamahti kanki tosi tönköksi.
        Väänsin väkisin piiloon reiteni alle, tuntu että katkeaa, mutta ei auttanut. Olihan siinä olemista kun Äiti halusi vielä löylyjä, kovasti että hikoilisi, minulta meinasi korvat palaa, karkuunkaan ei voinut lähteä, ettei Äiti näkisi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Seisoo tykytti vaan kun istuttiin lauteilla. Enkä voinu poiskaan lähtee kun olis joutunut ihan sen vaimon siskon edestä kulkemaan.

        Olis pitänyt ennen löylyyn menoa runkata pukuhuoneessa sen pikkareihin, niin ku vähän ajattelinki tehdä.

        Bro mitä vittuu


    • Anonyymi

      Olisit vaan mennyt, niin vaimosi olisi voinut tehdä aloitteen, että haluatko sisko kokeilla..

      • Anonyymi

        Mieli olis kyl tehnyt antaa sen vapaasti nähdä millasen tanakan seisokin sai aikaan..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mieli olis kyl tehnyt antaa sen vapaasti nähdä millasen tanakan seisokin sai aikaan..

        Ensi kerralla sitten. Anna näkyä, niin että varmasti huomaa. Pyydä vaikka vaimoasi vielä vähän imaisemaan, että on varmasti kunnon seisokki.


    • Anonyymi

      Vähän vastaava kokemus. Oltiin maalla vaimon ja anopin kaa yhdessä saunassa. Kun rehevä anoppi kömpi saunan lauteille viereen niin mullahan pamahti kyrpä seisomaan. Yritin sitä hetken peitellä mutta sitten tuli häjyt mieleen. Nousin seisomaan ja lähdin kohden pesuhuonetta. Kyrpä viipotti anopin naaman läheltä ja tunsin kuinka anoppi tuijotti silmä kovana kyrpää. Kun pääsin suihkuun tuli vaimo vihaisen näköisenä perässä. Ettäs kehtaat...Vanhalle äidilleni esittelet elintäsi. ...vaimo kuiskutteli. Nyt otat ja tulet nopeasti takaapäin. Saadan toi kyrpä laskemaan.

      Nooo..tulin vaimooni takaapäin pystyssä ja ei montaa kertaa tarvinnut työnnellä kun syljin siemenet sisään. Sen verran kiihottunut olin.

      Kun palasin lauteille kyrpä normi koossa, ylläti anoppi kysymyksellä...Antoiko se meidän Annika? Oli varmaan kuullut mitä suihkussa touhuttiin. Se meidän Annikan tulisi oppia, että miehelle pitää antaa kun he sitä tarvitsevat....totesi anoppi lopuksi.

      Mitäpä tuohon olisi lisännyt.

      • Anonyymi

        Tämä oli kyllä hyvä. Kyllä viisaus asuu vanhoissa naisissa.


      • Anonyymi

        Ennemmin anoppia kuin Annikaa


    • Anonyymi

      sama tääl UwU

    • Anonyymi

      Mulle käynyt vielä pahempi homma! Oltiin poikien kanssa kanarialla matkaamassa ja mentii naku beachille. Siellä sitte poikien tangot oli pystyssä, kun nuoria naisia silari tissien kanssa käveli ohi. Sillon kyllä tuli tuimia katseita. Pahin oli kun varmaan 7 vuotias pikku likka meni isänsä kanssa ohi ja seisokki ei laskenut millään!!

      • Anonyymi

        Seisokkia voi peitellä jollain. Ainakin pikkutytön ajan.


    • Anonyymi

      Vielä nolompaa olisi, jos vaimosi sisko olisi hieronut kulliasi ja se ei olisi alkanut seistä.

    • Anonyymi

      Sulla mitään kullia oo.

    • Anonyymi

      Olen usein fantasioinut, että seisoisi kunnolla ja vaimon sisko näkisi. Puoliheijari on ollut usein. Vaimon isosisko on oikea munan seisottaja pitkine jalkoineen, muhkeine perseineen, terhakoine tisseineen ja siistittyine pillukarvoineen.

    • Anonyymi

      Onko tämä mielestäsi novelli?

    • Anonyymi

      Olikin melkoinen novelli ;D

    Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      22
      3027
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      39
      2627
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1493
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1350
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1251
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      40
      999
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      125
      903
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      32
      816
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      29
      663
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      59
      621
    Aihe