Hintataso nyt.

Onkohan Korona vaikuttanut Viron hintatasoon mitenkään, ovatko hinnat tässä viimeisen parin vuoden aikana pysyneet ennallaan vai laskenut vaiko peräti noussut entisestään.
121467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

juuri+oli+ylellä+juttu+eu-maiden+inflaatiosta,+viron+inflaatioaste+lokakuussa+7,4%+ei+ne+hinnat+varmasti+ole+halventuneet,+jos+nyt+majoitusta+voi+joku+halvemmalla+tarjota.+itse+tulin+pari+päivää+sitten+takaisin+virosta+ja+ei+hintataso+miellyttänyt+ensinkään,+tosin+muita+(paljon)+halvempia+maita+tuli+käytyä+samalla+reissulla

Äänestä

Viron heikko Koronarokotusinto ei koske turistin "rokottamista".

Äänestä

Varmasti on hinnat noussut entisestään, mitä niitä laskemaan vaikka ei asiakkaita ole

Äänestä
  • Norjan hinnat Venäjän laatu.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Norjan hinnat Venäjän laatu.

    No joo! Onkohan tuo ihan noinkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No joo! Onkohan tuo ihan noinkaan.

    Et näköjään ymmärrä huumoria.

    Äänestä

Tallinkin hotelleissa hinnat ovat pysyneet kohtuullisina ja palvelu on aina ollut loistavaa.

Äänestä
  • Pirita hotellissa palvelu oli jo parikymmentä vuotta sitten tosi loistavaa. Kuvakansion kanssa käytiin huoneista kyselemässä kenet haluat seuraksesi. Hintakaan ei ollut suolanen.
    Pari Mic Macin muovikassia sekä Beaversin farkut saivat oravan kiipeämään latvaan saakka.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pirita hotellissa palvelu oli jo parikymmentä vuotta sitten tosi loistavaa. Kuvakansion kanssa käytiin huoneista kyselemässä kenet haluat seuraksesi. Hintakaan ei ollut suolanen.
    Pari Mic Macin muovikassia sekä Beaversin farkut saivat oravan kiipeämään latvaan saakka.

    Vabandus, sorry, anteeksi! Mun kalenteri oli sekasin, tarkootin tietenkin kolmekymmentä vuotta sitten. Tuolloin Samulinin Airakin oli vain kuusvitonen puuma vierellensä suuri rakkautensa Ekku.

    Äänestä

  • Helsinki on läävää.

    Äänestä

  • Nyt sitä saa tarjous hintaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nyt sitä saa tarjous hintaan.

    Virossa hinnat pilvissä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onkohan Korona vaikuttanut Viron hintatasoon mitenkään, ovatko hinnat tässä viimeisen parin vuoden aikana pysyneet ennallaan vai laskenut vaiko peräti noussut entisestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu