Huoneistohotelli Alexia

Kreeta,Agia Marina

Onks kenelläkään kokemuksia kyseistä hotellista?

3

1279

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • caro

      Mä olin kyseisessä hotellissa pari vuotta sitten. Oli ihan mukava ilmapiiri ja hyvällä paikalla. Henkilökunta ystävällistä...tosin kokki oli melkosen tiukka aina päivästä riippuen. Uima-altaalla baari, mistä saa myös ruoka-annoksia. Siinä töissä suomalainen nainen, joka asuu vakituisesti siellä. Huoneet ihan sopivan kokoset ja normaali varustelu. Muistaakseni hotellissa oli vain suomalaisia...ainakin sillon. Hotelli on ihan rannalla ja toisella puolella todella vilkasliikenteinen katu. Melu ei kuitenkaan kuulu huoneisiin. Kadun puolella myös kauppa, josta sai ainakin juomista ja jotain naposteltavaa. On ok paikka.

      Hauskaa matkaa!

    • krete

      Olen aamulenkillä käynyt "tarkastamassa" paikan ja siistiä oli. Hyviin ruokapaikkoihin on jonkin verran kävelymatkaa, ainakin mun suosikkeihin:)

    • Oltiin pari vuotta sitten elokuussa kyseisessä hotellissa pari viikkoa ja hyvin viihdyttiin. Hotelli on siisti ja rauhallinen. Allasosasto on sopivan suuri ja baarista saa pientä purtavaakin. Siloin siellä työskenteli suomalainen nainen,joka kyllä auliisti vastaili kaikkiin kysymyksiin. Koska hotelli sijaitsee rannalla, ei sinnekkään ole liian pitkä matka.
      Jos sinnepäin mennään uudestaan on Alexia varmasti meidän hotelli..suosittelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45291
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      179
      10827
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9691
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8508
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3190
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2202
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      32
      1525
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1490
    Aihe