uteliasta, kokeilunhaluista, uteliasta, seikkailijaa. Ole sinäkin seikkailija ja osta Toyota, koet jännittäviä seikkailuja joka ikinen päivä.
Toyota suosii rohkeaa,
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tojon hybridiautojen moottoririkot. Hehheh.
https://www.youtube.com/watch?v=8U1rs3bI-HA
Onko tuolla lavalla kaikki maailmalla rikkoutuneet Toyotan moottorit. Toyotan moottorit ovat kestäviä. Useimmilla ajetaan yli miljoona kilometriä.
Niukin naukin niillä pääsee satatuhatta.
Miksi Toyotat paalataan kovin pienillä kilometreillä jos koneet kestää miljoona koossa?
Hihii!
Jokainen matka Toyotalla on vaarantäyteinen seikkailu.
Toyon hybridimosat sanoo POKS ja matka jatkuu lavetilla 😀👍
Ne hybridi Toyotat ovat lähes ikuisia. Niiden moottori on tämän hetken kestävin moottori. Ne ei ruostu lainkaa, joten ne on lähes ikuisia niin tekniikan kuin korinkin puolesta.
Euro röttelöt on kovia ruostumaan ja niitä saa alvariinsa viedä korjaamolle. Peugeot, Citroen ja Renault ovat huonoimmat autot jaka suhteessa, eikä Skodakaan ole häävi. Viisas ostaa vain TOYOTAn autoja.
Pitää vaarienkin saada jännitystä liikkuessaan pyhässä kolmiossa, koti-market-terveyskeskus.
Meni on huojuvaa, pomppivat meluisaa.
Melkoista mongerrusta! Onko peruskoulun erityisluokka liian vaativa?
Onhan tämä ironiaa?
Pitäisi taas melkein kaivaa hinaustilasto esiin jossa saksalaiset rakkineet ovat yliedustettuina!😂🤣😅
Harvoinpa se puutarhatontun kumppanina seisova Toyota joutuu hinattavaksi tien päällä kun ei siellä viihdykkään. Metsä-Suomen "kolmen tonnin Corollia", joita on suurin osa rekisterissä olevista Toyotista on, ei hinailla vakuutusyhtiöiden laskuun, vaan omalla tai naapurin Zetorilla tai Hiacella, joten eivät tule myöskään tilastoihin.
Eikö se kasetti taaskaan kestä Toyotan ylivoimaista kestävyyttä ja ylen hyvää tekniikkaa?
Ei kestäisi kyllä minullakaan.