Suomi24 pitää tärkeänä arvona anonyyminä kirjoittamista.
Turhaan on pyydetty apua anonyymien hyökkäyksiltä ikäryhmässä 80 .
Nyt anonyymit sitten voittivat.
Tyypillistä asennetta osoittaa, ettei nyt yksikään anonyymi kirjoita mitään. Ei ole ketään, jonka perässä voisi häiriköidä.
Tähänkö S24 tähtää?
Hyvin pyyhkii
6
486
Vastaukset
- Anonyymi
Totta, että useat anonyymit harrastaa palstoilla ilkeämielistä kirjoittelua.
- Anonyymi
Totta, että useat rekisteröidyt ja silti anonyyminä pysyvät tekaistut profiilit harrastaa palstoilla ilkeämielistä kirjoittelua.
- Anonyymi
80 palstalla ovat anot nyt hetken hiljaisuuden jälkeen aloittaneet tappelun, johon ei alkuperäisillä palstalaisilla ole mitään osuutta. Yhdessä ketjussa on jo lähes 700 parin lauseen ilkeyttä, joilla mollataan toisia osallistujia ja yhtä silmätikkua.
Turhaan siitä ylläpidolle ilmoittaa, sillä ketjusta poistuu kaiken aikaa sääntöjen vastaisia kommentteja, niitäkin on varmaan jo 50 kpl.
Kuinka ne poistuvat, on vaikea käsittää. Voiko joku palstan kirjoittajista sen tehdä, kuten anonyymit riitelijät väittävät?- Anonyymi
Aikoinaan luotsien aikaan tuollaista ei ollut. He taisivat moderoinnin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aikoinaan luotsien aikaan tuollaista ei ollut. He taisivat moderoinnin.
Monet ryhmät olivat aikanaan luotsien mielivallan vuoksi käyttökelvottomia. Nykyään kaikki ryhmät ovat luotsien puuttumisen vuoksi käyttökelvottomia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Monet ryhmät olivat aikanaan luotsien mielivallan vuoksi käyttökelvottomia. Nykyään kaikki ryhmät ovat luotsien puuttumisen vuoksi käyttökelvottomia.
Tosin kukaan ei ole osannut nimetä foorumeita, mitkä olisivat olleet luotsien mielivallan vuoksi käyttökelvottomia.
Nykyään kaikki foorumit ovat ylläpidon toimimattomuuden takia käyttökelvottomia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt374471Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.522389Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö481442- 931288
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.281237Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi381188Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä541149Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan118973Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161965- 60931