apuva

olis kotona sonyn stereot, mut puuttuu kaiuttimet. minkä tehoiset kajarit sopii Ta-f400 vahvistimelle? stereoilla on ikää n. 10 vuotta.
3387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en ole varma et onko vahvistimen mallimerkintä oikea. mut ei siin oikein muuta lukenu siin vahvistimen kyljessä.

Äänestä

..kaiutinpari sopii mutta varmaankin kannattaa kaiuttimien vahvistinsuosituksen sijoittua 10 - 100W välille. Eli ihan perus settiä vaan.

Äänestä
  • joo noin on sanonu muutama muukin. oli vaan pakko kysyä täältäkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


japiter kirjoitti:

olis kotona sonyn stereot, mut puuttuu kaiuttimet. minkä tehoiset kajarit sopii Ta-f400 vahvistimelle? stereoilla on ikää n. 10 vuotta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu