Niin se ihana Samirkin sortui juoruilemaan Lassen kanssa toisten seläntakana. Juttelivat, että kenen kanssa ei ainakaan pidetä yhteyttä siviilissä. Jätkä leikkii päivät jonkin lelumiekan kanssa, kuin 3 v. fiksua toimintaa.
Teidän ihana Samir
Anonyymi
2981
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Samaa mieltä, samanlainen tyyppi kuin muutkin ei sen parempi.
Ei kukaan pysty olemaan yhtä kamala kuin v-miina, tiivitaavi ja lassie tosin yrittää kovasti.
Tavallinen kuolevainen se Samirkin on. Vaan ei ole räyhännyt ja kiroillut kuin V-Miina. Samir voittoon. On fiksu ja komea.
No tuo nyt on ihan oikein ,just noita sivistymättömiä kuka normaali haluaa tavata ,jos ei ole pakko.
Ottaa jo päähän tuo Samirin jatkuva ulina ja uikutus.
Vittimiinahan siellä on valittanut ja kiroillut! En minäkään haluaisi eräitä noista nähdä enää ikinä. Minna ja Vittumiina esimerkiksi. Yök!
Kateellisten panettelua. Ja yritystä mustamaalata oikeasti hyvää tyyppiä.
Se nyt mitään juoruilua ollut. Samir ei juoruillut mitään. Juoruilu on sitä että kertoo itselle kerrottuja toisten asioita eteenpäin. Näin Samir EI TOIMINUT.
Niin juttelivat Lassen kanssa ettei kaikkien kanssa ole niin läheisissä väleissä että yksityis viestiä laittais talon ulkopuolella. Eivät he puhuneet kenestäkään nimellä tai niin että siitä olisi selvinnyt että jotain tiettyä ihmistä tarkoittivat.
Ihan normaalia inhimillistä käytöstä .
Varmaan sinäkin aloittaja liikut mielelläsi niiden ihmisten kanssa jotka ovat saman henkisiä kuin sinä.
Pelkäät varmaan oman suosikkisi puolesta kun pitää väkisin yrittää keksiä tyhjänpäiväisiä aloituksia joilla kuvittelet voivasi mustamaalata Samiria.
Noinhan se on.
Ei tosiaankaan puhunu kenestäkää nimellä,eikä ollu mitään juoruilua.
No nythän onkin fiksu kommentoija. Suomalainen Mölli maito sama,joka ei ole edes matkoille ikinä päässyt. Samir on iiihhaaanaaa, komea ja karismaattinen.
Siis maitonaama
Miksi olet loisimassa Suomessa, mene omaan maahasi.
Ketkäs siellä saunan lauteilla juorusivat ,eikä ollu ensimmäinen kerta.😁 Taisi olla Anssi ja möly Pekka.
Eiköhän keskustelleet siitä että ovat kyllästyneet Vittumiinan jatkuvaan valitukseen.
Onhan se vaan paras erottuu porukasta positiivisesti,näin se vaan on.
.....keksitään moittia! Samir on kuitenkin se Paras!!!
Sehän nähdään.
Onko pakko vääntää väkisin fiksuimmastakin asukkaasta tuollaista potaskaa?
Kun ei hänestä irtoa syitä oikeaan haukkumiseen, niin pitää keksiä ja vääntää tälläisiä.
Samir on edelleen talon fiksuin. Lasse nyt on mitä on.
Kaikki ovat samalla viivalla ja kaikilta onnistuu pahan puhuminen selän takana, ei yksikään ole toista parempi. Kansa päättää.
Ja ihan varmasti on!! Taitavat ja fiksut miehet ovat huomattavasti parempia ja miellyttävämpiä, kuin makaava, noituva ja tupakoiva Justiina!!
Samir on fiksuin! Vittumiina karsein.
Samir on lahjakas, miellyttävä, taitava, hyvän näköinen, eli Justiinan vastakohta!
Siitä huolimatta taidetaan Justiinasta tehdä voittajaa, alusta asti ollut joka ilta pääosassa?
Meidän ihana Samir, ollaanko sitä kateellisia kun tytöt ja osa pojistakin tykkää Samirista, eikä vain hänen ulkomuodon vuoksi. Oma isänikin totesi Samirin olevan kova jannu.
Kuulin ko. keskustelun livenä. Mitään nimiä ei mainittu, ainoastaan keskusteltiin siitä, että joidenkin kanssa tulee pidettyä yhteyttä myös ulkomaailmassa ja joidenkin ei. Tämähän on selvää pässinlihaa. Molemmat olivat kuitenkin hyvin tyytyväisiä kun talossa on löytynyt ihmisiä joiden kanssa on ystävystynyt.
Kateellisten panettelua, sillä Samir on KUUMA!
Tämä selvä.
Haluaakohan yksikään noista miehistä olla Justiinaan yhteyksissä yhtään enemmän, kuin on pakko? Näin katsojanakin toivon, että en törmää tuohon naiseen!
Nykymaailma on tytöille ja nuorille kova. Liikaa ulkonäköpaineita ja jo pikku likat tuijottaa peiliin ☹️ On oltava laiha, mutta iso sieltä ja tuolta mikä luonnontonta. On oltava muotivaatteet, pitkät tekoripset ja - tukka, sekä meikki aamusta iltaan. Muuten ei pärjää, muuten jää yksin. On oltava kaunis, muodokas, hoikka ja oman elämänsä barbie. Oma lapsenlapsi ei meikkaa, urheilee ja on kiva ihminen. Silti häntä dissataan kun ei ole merkkivaatteita vaan pistelee menemään mummonsakin vanhoissa verkkareissa. Miksi nykymaailma on niin ulkonäkökeskeinen?
Jassu nyt ei ulkonäköpaineita kärsi, ylipainoinen, silti aina ruudussa ja miesten edessä puolipukeisena, pyjamanhousuissa ja hiukset likaisina. Ei ole estoja ei!
Miksi sitten instansa on täynnä muokattuja kuvia?