Rö rö röh röh....

https://yle.fi/uutiset/3-12190201

He he heh.......siitähän saivat ahneet ihmisporsaat sorkillensa kipua. Hi hi hi ku mua naurattaa tämä juttu. Tyhmä apina jäi ilman lihanriekaletta. Vieläpä hirvipeijaisissa.

Heh heh...,no onko se nyt niin nuukaa. Tuollahan on kaikki niin päissään, jotta halpa makkarakin olisi liian arvokasta tuommosten pallinaamojen porsasteluun.

Joa ja kun vielä muuan hirvilihapalanen on jossain jäljellä, niin ihan hirnuttaa naureskella ja seurata, he he, miten nuo sutta pelkäävät hörhöapinat jakavat palojansa. Ainakin siihen tarvitaan viinaa ja uhoa. Uho on kylläkin tässä tapauksessa hengetöntä ilmaa, juopon rapulaöhinää. Viina on aina viinaa ja se pehmentää aivoja.

He he he.....olihan varsinaiset peijaiset. Olisivat läskiperseineen ja mönkijöineen menneet makkarille hampurilaiselle, jos niin lihaa himottaa. Ja taskumatista juoneet viinaa. Navettalihan kyllä pitäisi kelvata sutta pelkäävälle apinalle. Lohi on ihan liian herklua.

0

163

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 134
        1712
      2. Naisten liian suuret vaatimukset?

        Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
        Sinkut
        216
        1119
      3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

        Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
        Kotimaiset julkkisjuorut
        171
        815
      4. Olen Aito Narsisti

        Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
        Sinkut
        258
        612
      5. 33
        561
      6. Outo liikkuja

        Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
        Ähtäri
        11
        534
      7. Mara puhuu narsuista

        Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
        Kotimaiset julkkisjuorut
        187
        519
      8. PÄIVÄN KYSYMYS

        Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
        Kajaani
        206
        515
      9. Onko tämä meidän yhteys

        Vähän liian vaikeaa? Joskus voimakkaatkaan tunteet ei riitä.
        Ikävä
        41
        456
      10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

        Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
        Puolanka
        19
        444
      Aihe