Ulosottorikolliset

Näin saa pyrokratian pyörimään keksitään veroja,maksuja auto,asunto,liittymiä ym. Kunta,valtio,Trafi,tulli,vero,ym laitokset .Ei ole maksettavaa kun ei oo ostanut,tilannut mitään kun myi velaksi oma syy tai liittymä kätkee jos ottanu ei maksanut.
5109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Näin saadaan nuoret kiroamaan sosiaalista TAT,poliisi,ym rikolliset kokoelämän tää pulijengi laitoksis.

Äänestä

Joo elätettävät pyhävaate,sormet valkoisina ollaan töissä.

Äänestä

En ymmärtänyt yhtään mitään.

Äänestä

Huijarin verkosto ei SS,talinistit ymmärtänyt teoksia

Äänestä
  • Huijarien verkosto eli SS

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näin saa pyrokratian pyörimään keksitään veroja,maksuja auto,asunto,liittymiä ym. Kunta,valtio,Trafi,tulli,vero,ym laitokset .Ei ole maksettavaa kun ei oo ostanut,tilannut mitään kun myi velaksi oma syy tai liittymä kätkee jos ottanu ei maksanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu