Vallu

Vallu kemin suunnalta, mikä vaivasi 359 D:een voimansiirtoa ?????????????????????????
2503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valmet on ns.lumien takana eli olen ostanut sen mutta en oo vielä hakenut:) täällä on vielä tosi paljon lunta.mulla on numerosi tallessa soittelen kun oon saanut sen "kotiin".tv:vallu

Äänestä
  • Kevät keikkuen tulevi annetaan lumien sulata. Meillä ei muuten ole lunta lainkaan, no jaa ehkä jossain pellonojissa tai metsissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TUNNEN KONEEN kirjoitti:

Vallu kemin suunnalta, mikä vaivasi 359 D:een voimansiirtoa ?????????????????????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu