Hän kutsui nimeltä. Astelin sisään.
Hei, istu ole hyvä.
Minkälaista vaivaa on ollut? Hmm jaaha, märkivä haava.
Selvä laske housut alas niin katsotaan. Jaha, otittekin kaikki housut heti. Käykääpä pitkälleen tuohon niin vilkaistaan.
No onpa ilkeän näköinen. Oho, partahöylällä tullut, niin käy usein.
Tämä vaatii desinfiointia ja huuhtelu saippualla ja lämpimällä vedellä monta kertaa päivässä, että märkä saadaan heti pois jatkamasta tulehdusta.. Annan varoiksi antibioottia 5 päivän kuurin.
Ai kiitos, olette ensimmäinen potilas joka on sanonut noin vastaanotollani. Rintani ovat kyllä aika kookkaat.
No mutta mitäs täällä tapahtuu täällä teidän alakerrassa? Tehän olette selvästi ajautuneet kiihottuneeseen tilaan, se näkyy upeasti kun sinulla seisoo.
Hetki laitan oven lukkoon, no niin. Laitetaanpa vähän öljyä kouraan niin alkaa hommat luistamaan.
Noin, pidätkö tästä kun puristan terskaa kourassani? Entäs näin se kun vedän esinahkaa taakse? Sitten takaisin eteen ja uudelleen taakse. Hyvältä varmaan tuntuu, minusta ainakin. Komea siitin.
No koskettele pois vain, saat kosketella pyllyä, kouria vähän. Näistä ei sitten puhuta. Oih, sait minut märäksi, tunnetkin varmaan. Hiero siitä hiero klitorista...noin.
Hetki, avaan rintaliivit niinnsaat se paljaana eteesi, saat suudella niitä. Aah kun tekee hyvää.
Odotas, otan myös housut pois. Nousen päällesi, nuolethan minua niin otan samalla sinut suuhuni. Tehdään se kokemuksella.
Tiedätkö, teet tämän kyllä ihanasti, olen pian tulossa. Mmm slurp slurp, ihanasti sykkii...multa tulee kohta...tämä...sykkii mmm...slurp...mmm mmm mmm mmm....glunk glunk älä pidättele, otan kaikki.
Asaaaa..ihanasti ihanasti tulee ja tulee...
Lääkärissä
9
5690
Vastaukset
- Anonyymi
Älä jatka
- Anonyymi
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
Niinhän sinä possu 🐷 teet
- Anonyymi
Lääkäri osasi hoitaa oikein, mutta ei hän ollutkaan suomalainen.
- Anonyymi
Hää olkhii koltthalapphalaine
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hää olkhii koltthalapphalaine
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
- Anonyymi
Vaan hän oli ..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
Se kertoo siitä että linjalla on enemmän häiriköitä kuin lukijoita.
- Anonyymi
Mukavaa iltalukemista
Ketjusta on poistettu 108 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2446176Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.555007KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa104306Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123051Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1243042Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1212466Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691476