Hän kutsui nimeltä. Astelin sisään.
Hei, istu ole hyvä.
Minkälaista vaivaa on ollut? Hmm jaaha, märkivä haava.
Selvä laske housut alas niin katsotaan. Jaha, otittekin kaikki housut heti. Käykääpä pitkälleen tuohon niin vilkaistaan.
No onpa ilkeän näköinen. Oho, partahöylällä tullut, niin käy usein.
Tämä vaatii desinfiointia ja huuhtelu saippualla ja lämpimällä vedellä monta kertaa päivässä, että märkä saadaan heti pois jatkamasta tulehdusta.. Annan varoiksi antibioottia 5 päivän kuurin.
Ai kiitos, olette ensimmäinen potilas joka on sanonut noin vastaanotollani. Rintani ovat kyllä aika kookkaat.
No mutta mitäs täällä tapahtuu täällä teidän alakerrassa? Tehän olette selvästi ajautuneet kiihottuneeseen tilaan, se näkyy upeasti kun sinulla seisoo.
Hetki laitan oven lukkoon, no niin. Laitetaanpa vähän öljyä kouraan niin alkaa hommat luistamaan.
Noin, pidätkö tästä kun puristan terskaa kourassani? Entäs näin se kun vedän esinahkaa taakse? Sitten takaisin eteen ja uudelleen taakse. Hyvältä varmaan tuntuu, minusta ainakin. Komea siitin.
No koskettele pois vain, saat kosketella pyllyä, kouria vähän. Näistä ei sitten puhuta. Oih, sait minut märäksi, tunnetkin varmaan. Hiero siitä hiero klitorista...noin.
Hetki, avaan rintaliivit niinnsaat se paljaana eteesi, saat suudella niitä. Aah kun tekee hyvää.
Odotas, otan myös housut pois. Nousen päällesi, nuolethan minua niin otan samalla sinut suuhuni. Tehdään se kokemuksella.
Tiedätkö, teet tämän kyllä ihanasti, olen pian tulossa. Mmm slurp slurp, ihanasti sykkii...multa tulee kohta...tämä...sykkii mmm...slurp...mmm mmm mmm mmm....glunk glunk älä pidättele, otan kaikki.
Asaaaa..ihanasti ihanasti tulee ja tulee...
Lääkärissä
9
5711
Vastaukset
- Anonyymi
Älä jatka
- Anonyymi
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
Niinhän sinä possu 🐷 teet
- Anonyymi
Lääkäri osasi hoitaa oikein, mutta ei hän ollutkaan suomalainen.
- Anonyymi
Hää olkhii koltthalapphalaine
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hää olkhii koltthalapphalaine
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
- Anonyymi
Vaan hän oli ..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
Se kertoo siitä että linjalla on enemmän häiriköitä kuin lukijoita.
- Anonyymi
Mukavaa iltalukemista
Ketjusta on poistettu 108 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan1110599Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv7410080- 464123
- 243832
Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv353646Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h553537No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol413393Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni73295- 533083
- 422805