Hän kutsui nimeltä. Astelin sisään.
Hei, istu ole hyvä.
Minkälaista vaivaa on ollut? Hmm jaaha, märkivä haava.
Selvä laske housut alas niin katsotaan. Jaha, otittekin kaikki housut heti. Käykääpä pitkälleen tuohon niin vilkaistaan.
No onpa ilkeän näköinen. Oho, partahöylällä tullut, niin käy usein.
Tämä vaatii desinfiointia ja huuhtelu saippualla ja lämpimällä vedellä monta kertaa päivässä, että märkä saadaan heti pois jatkamasta tulehdusta.. Annan varoiksi antibioottia 5 päivän kuurin.
Ai kiitos, olette ensimmäinen potilas joka on sanonut noin vastaanotollani. Rintani ovat kyllä aika kookkaat.
No mutta mitäs täällä tapahtuu täällä teidän alakerrassa? Tehän olette selvästi ajautuneet kiihottuneeseen tilaan, se näkyy upeasti kun sinulla seisoo.
Hetki laitan oven lukkoon, no niin. Laitetaanpa vähän öljyä kouraan niin alkaa hommat luistamaan.
Noin, pidätkö tästä kun puristan terskaa kourassani? Entäs näin se kun vedän esinahkaa taakse? Sitten takaisin eteen ja uudelleen taakse. Hyvältä varmaan tuntuu, minusta ainakin. Komea siitin.
No koskettele pois vain, saat kosketella pyllyä, kouria vähän. Näistä ei sitten puhuta. Oih, sait minut märäksi, tunnetkin varmaan. Hiero siitä hiero klitorista...noin.
Hetki, avaan rintaliivit niinnsaat se paljaana eteesi, saat suudella niitä. Aah kun tekee hyvää.
Odotas, otan myös housut pois. Nousen päällesi, nuolethan minua niin otan samalla sinut suuhuni. Tehdään se kokemuksella.
Tiedätkö, teet tämän kyllä ihanasti, olen pian tulossa. Mmm slurp slurp, ihanasti sykkii...multa tulee kohta...tämä...sykkii mmm...slurp...mmm mmm mmm mmm....glunk glunk älä pidättele, otan kaikki.
Asaaaa..ihanasti ihanasti tulee ja tulee...
Lääkärissä
9
5685
Vastaukset
- Anonyymi
Älä jatka
- Anonyymi
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
Niinhän sinä possu 🐷 teet
- Anonyymi
Lääkäri osasi hoitaa oikein, mutta ei hän ollutkaan suomalainen.
- Anonyymi
Hää olkhii koltthalapphalaine
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hää olkhii koltthalapphalaine
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
- Anonyymi
Vaan hän oli ..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
Se kertoo siitä että linjalla on enemmän häiriköitä kuin lukijoita.
- Anonyymi
Mukavaa iltalukemista
Ketjusta on poistettu 108 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1886269Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p2414223"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1423515Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m513347Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää643237Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492836Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.702406Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2432357- 252326
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk1001907