Hän kutsui nimeltä. Astelin sisään.
Hei, istu ole hyvä.
Minkälaista vaivaa on ollut? Hmm jaaha, märkivä haava.
Selvä laske housut alas niin katsotaan. Jaha, otittekin kaikki housut heti. Käykääpä pitkälleen tuohon niin vilkaistaan.
No onpa ilkeän näköinen. Oho, partahöylällä tullut, niin käy usein.
Tämä vaatii desinfiointia ja huuhtelu saippualla ja lämpimällä vedellä monta kertaa päivässä, että märkä saadaan heti pois jatkamasta tulehdusta.. Annan varoiksi antibioottia 5 päivän kuurin.
Ai kiitos, olette ensimmäinen potilas joka on sanonut noin vastaanotollani. Rintani ovat kyllä aika kookkaat.
No mutta mitäs täällä tapahtuu täällä teidän alakerrassa? Tehän olette selvästi ajautuneet kiihottuneeseen tilaan, se näkyy upeasti kun sinulla seisoo.
Hetki laitan oven lukkoon, no niin. Laitetaanpa vähän öljyä kouraan niin alkaa hommat luistamaan.
Noin, pidätkö tästä kun puristan terskaa kourassani? Entäs näin se kun vedän esinahkaa taakse? Sitten takaisin eteen ja uudelleen taakse. Hyvältä varmaan tuntuu, minusta ainakin. Komea siitin.
No koskettele pois vain, saat kosketella pyllyä, kouria vähän. Näistä ei sitten puhuta. Oih, sait minut märäksi, tunnetkin varmaan. Hiero siitä hiero klitorista...noin.
Hetki, avaan rintaliivit niinnsaat se paljaana eteesi, saat suudella niitä. Aah kun tekee hyvää.
Odotas, otan myös housut pois. Nousen päällesi, nuolethan minua niin otan samalla sinut suuhuni. Tehdään se kokemuksella.
Tiedätkö, teet tämän kyllä ihanasti, olen pian tulossa. Mmm slurp slurp, ihanasti sykkii...multa tulee kohta...tämä...sykkii mmm...slurp...mmm mmm mmm mmm....glunk glunk älä pidättele, otan kaikki.
Asaaaa..ihanasti ihanasti tulee ja tulee...
Lääkärissä
9
5698
Vastaukset
- Anonyymi
Älä jatka
- Anonyymi
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pirruuttaan jatkuu kun ollaan niin siviää kaikki olevinnaa vaikka kuin siat ryvetään ruispellossa ja sikalan naapurissa myös mielihyvvää tapaillaa.
Niinhän sinä possu 🐷 teet
- Anonyymi
Lääkäri osasi hoitaa oikein, mutta ei hän ollutkaan suomalainen.
- Anonyymi
Hää olkhii koltthalapphalaine
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hää olkhii koltthalapphalaine
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
- Anonyymi
Vaan hän oli ..?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ohhoh. 54 hylättyä sääntöjenvastaista viestiä ja vain muutama hyväksytty. Mistä se kertoo? Mikä herättää näin suuria tunteita että pitää sensuurilla iskeä?
Se kertoo siitä että linjalla on enemmän häiriköitä kuin lukijoita.
- Anonyymi
Mukavaa iltalukemista
Ketjusta on poistettu 108 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2383619- 573323
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I892807Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk472634Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve1032329Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro352012Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1001995Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva421865Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1041787Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli691113