Edelleen hulluus jatkuu Suomessa eli ei muutosta Ylen ja keltaisen lehdistön toiminnassa.
Toivon ,että tämä otetaan aikanaan tutkinnoissa raskauttavana asianhaarana huomioon kun kyseessä on ihmisen elämä.
Siis kyseessä on rokotepassi valhe ja se täysi valhe .
Syy:Ìhmisille tahallaan järjestelmällisesti tarkoituksen mukaisesti annetaan väärää tietoa ja rokote passikin ,että rokotettu järjestelmällisesti levittää korona tautia.Tämä asia on jo selvä ,että rokotetut nyt levittävät tautia.
Tauti siis leviää rokotettujen toimesta ja syy median toimesta kerta kerran jälkeen kaadetaan rokottamattomien niskaan.
Tämä median toiminta on sellaista ,että uusien puolueiden aikana tulevaisuudessa on syytä lakkauttaa yle ja lehdistö ,joka tarkoitushakuisesti on saanut tämän tilanteen aikaan.
Tämä suuri valhe voi olla katastrofi medialle ja tälle valtiolle jatkossa.
Kansa on tajunnut valheen ja toivon ,että ne miljoonat ,jotka ovat tajunneet viimein asian näyttävät ja tulevat esiin ,että moinen valheen syöpä tästä valtiosta saadaan leikattua irti.
Rokotus valhe jatkuuuuuuuuu...
2
991
Vastaukset 2
- Anonyymi
Uiuiui.
- Anonyymi
Hyvä linkki samasta aiheesta:
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17308953/thl-kiiruhti-sensuroimaan-halyttavat-sairaalatiedot
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.742395Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt371967- 1011233
- 491012
- 92910
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26847Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,147713- 29710
- 41685
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56598