Fetissi muoviin

Anonyymi

Viimeisestä hiusten leikkauksesta on jo hetki vierähtänyt. Olen sen jälkeen ollut Sarin kanssa useammilla treffeillä ja meillä on ollut tosi mukavaa yhdessä. Sari lupasi tulla käymään luonani ja leikata minun hiukset kotonani.
Ovikello soi ja avasin oven. Sieltä Sari saapuikin iloisena mukanaan iso salkku, jossa oli tarvittavat varusteet. Halasimme ja suutelimme.
Sari totesi, että hänellä on uusi muovinen kappa mukanaan.
”Sinähän tykkäät näistä muovisista, eikö vaan?” Totesin, että näinhän se on.
Aloitimme hiusten käsittelyn. Sari kysyi minulta, että haluanko jälleen vaippaliinan pöksyihin. Sanoin, että laitetaan vaan. Sari tiesi jo tämän, mutta halusi vähän kiusoitella minua. Meillä on nuo vaippaliinat ollut jo useamman kerran makuuhuoneessa käytössä eri leikeissä….
Sari on upea nainen. Heti meidän seurustelun alkuvaiheesta asti hän on ollut tietoinen minun fetissistäni muovisiin juttuihin.

Sari laittoi tarvikkeita valmiiksi ja puki itselleen kiiltävän, mustan muoviessun. Hän näytti siinä todella kauniilta. Hän pyysi minua istuutumaan ja laittoi sitten päälleni muovisen suojakapan. Tuntuipa se kivalta!
Seuraavaksi hän otti paketin vaippaliinoja. Hän avasi paketin ja otti esille pari liinaa. Sitten hän nosti kapan helmaa, siirsi housujani alemmas ja asetti vaippaliinat minun pikkareihin. Voi miten hyvältä se tuntui!
Samalla hän vähän hyväili minua. Hyväilin myös häntä hänen essunsa päältä ja hän näytti nauttivan siitä.
Totesimme, että nyt pitää vielä hetki malttaa. Hoidetaan nämä hiukset ensin ja sitten rakastellaan.
Olin jo ihan kovana ja Sari aloitti hiusten käsittelyn. Minulta jo melkein tuli tässä vaiheessa, mutta sain vielä pidäteltyä. Tunsin, että vaippaliinat ovat jo ihan märät. Hyväilin kapan alla varovasti itseäni ja Sari näki , että miten hyvältä se minusta tuntui.
Hiusten leikkaus alkoi olla jo ihan loppuvaiheessa ja Sari totesi, että käydään vielä huuhtelemassa hiukset ja kuivataan ne sitten föönillä.
Lopputulos oli jälleen todella hieno. Kiitin Saria kovasti ja suutelimme kiihkeästi. Sari otti laatikostaan esille vielä toisen muoviessun ja pyysi minua pukemaan sen päälleni. Hän otti ensin muovisen suojakapan pois päältäni ja siirryimme sitten makuuhuoneeseen. Riisuin itseni ja puin päälleni pelkän ihanan essun. Sari teki samoin. Hänen vartalonsa näytti ihanalta pelkkä essu päällä. Aloimme hyväilemään toisiamme kiihkeästi ja hetken kuluttua Sari asettui päälleni siirtäen samalla hieman essuni helmaa. Tuntuipa ihanalta! Aloimme rakastelemaan ja hetken kuluttua saimme yhtä aikaa upean orgasmin!
Jäimme raukeina sängylle lepäämään ja sitten suihkuun.

1

1958

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oli sunnuntaiaamu. Heräsin yhtäaikaa Sarin kanssa. Katsoimme toisiamme ja tiesimme katseistamme, mitä tulisi tapahtumaan. Otimme vaatekaapista paketin vaippaliinoja ja suorakaidevaippoja…

      Sari on ihana, kun hän ymmärtää minun fetissini. Ja minun mielikseni hän on luvannut, että saan laittaa hänellekin vaipan.
      Me kumpikaan tykätään pelkästään pitää vaippoja ja vaippaliinoja. Joskus käy tietenkin siten, että hyväily jatkuu loppuun saakka. Tällöin suoja on kiva, ei likaannu paikat.
      Toinen fetissi minulla on muoviset essut. Se kiiltävän pinnan kosketus on niin ihanan tuntuista.

      Otin kaapista myös kiiltävän, mustan muoviessun. Hetken suutelimme ja halut olivat jo kovat. Sari otti boxerini pois ja puki minulle essun. Hän asetteli essun siten, että muovinen puoli tuli alapäätä vasten. Hän alkoi hitaasti hieromaan minua ja tunsin essun tulevan todella liukkaaksi, kun kostuin välittömästi. Pyysin häntä hetkeksi hidastamaan…

      Otin vaippaliinan ja vaipan. Sari asettui makuulle ja pyysin häntä hieman levittämään jalkojansa. Asetin vaipan paikalleen. Sanoin, että nostaisitko hieman pyllyä? Sain aseteltua vaippaliinan nätisti ja paketti oli valmis. Solmin sivut rusetille. Aloin hyväilemään Saria vaippaliinan päältä. Kuului ihana rapina ja käteni liukui liukkaalla muovipinnalla. Hengitys kiihtyi Sarilla ja hän sai sanottua: ”Älä lopeta!!”

      Jatkoin hyväilyä ja näin, miten Sari nautti tilanteesta. Hän oli aivan orgasmin partaalla ja hetken kuluttua hän sai upean orgasmin. Olimme hetken ihan hiljaa paikallaan.

      Sitten hän kuiskutteli korvaani: ”Nyt hoidellaan sitten sinut…” Olin edelleen essu päällä ja Sari jatkoi minun hyväilyä essun muovipinnalla. Hyväily voimistui ja tunsin kostean muovipinnan ihanan tunteen. Huohotin ja kiemurtelin… Sari hymyili, kun näki tunteeni. Totesin, että en voi enää kauan pidätellä. Sain vastaukseksi: ”Anna tulla vaan, kultaseni”
      Samassa tunsin siemensyöksyn lähtevän liikkeelle ja hetkessä essu oli aivan märkä!

      Nukahdimme vielä hetkeksi toistemme syleilyyn …

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      326
      1434
    2. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      346
      1341
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      111
      1165
    4. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      115
      1045
    5. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      1018
    6. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      940
    7. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      22
      817
    8. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      111
      802
    9. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      106
      747
    10. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      79
      680
    Aihe