Nordicbet ja Wildswarm

Anonyymi

Moi.
Aloitin tänä kesänä pelaamaan Nordicbetillä Wildswarm-nimistä peliä.
Se joille peli ei ole entuudestaan tuttu niin siinä on tarkoitus saada peli "läpi" eli viisi täyttä kierrosta jonka jälkeen on vielä "matkaa" päästäkseen parvitila-bonukseen.Parvitila bonuksessa saat 10 takuu kierrosta ja sattumanvaraisen määrän wild -jotka lisääntyvät myös pelin edetessä aikaansaaden takuulla ison tai sitten vielä isomman voiton En nyt muista paljonko on max-kerroin,mutta ihan parhaita ellei paras boonari mitä tarjolla.No se tietysti tuli minullekin maksamaan yli tuhat euroa päästäkseni edes kaikki 5 kierrosta jonka jälkeen on sitten mahdollista yrittää sitä parvitila-bonuksen .Aloitin viime kesänä pelaamaan em.peliä joten ei ollut "kerta "sijoitus.Olin pari viikkoa pelaamatta Wildswarmia ja vielä kesällä kyselin,että voiko pelin jättää "kesken" ja jatkaa myöhemmin peliä.Nordicbetillä sanottiin että voi jatkaa menettämättä ansaittua tasoa(5kpl.)
Nyt tällä viikolla Nordicbet illä oli päivitetty sivut ja minun pelaamani Wild swarm oli buutattu samalla!
Otin e-mail yhteyttä Nordicbet iin ja he ilmoittivat , että nyt on tullut "uudet tuulet" ja Max 2 vrk pidetään pelit "muistissa".
Minulle ei mitään "kompensaatiota".Ei edes pahoitellut asiaa vaan kun sanoin, että tuli kuule peli mulle kalliiksi enkä päässyt nauttimaan bonusosiosta jota tietysti tavoitellaan.Kylmä kusetus!!
Mitä mieltä?!
Voiko tässä tehdä mitään vai ollaanko ihan vietävissä?
Jan K

0

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

        kuka kaipaa ja ketä ?
        Ikävä
        127
        10462
      2. Pieni häivähdys sinusta

        Olet niin totinen
        Ikävä
        52
        5060
      3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

        r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
        NATO
        42
        2261
      4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

        Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
        Ikävä
        105
        2078
      5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

        Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
        Ikävä
        28
        1976
      6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

        Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
        Kemijärvi
        13
        1611
      7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

        Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
        Nurmes
        41
        1432
      8. Tiedän kuka sinä noista olet

        Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
        Ikävä
        28
        1093
      9. Känniläiset veneessä?

        Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
        Nurmes
        31
        1041
      10. Rakastuminenhan on psykoosi

        Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
        Ikävä
        54
        987
      Aihe