missä näteimmät...

niin,missä voi törmätä nätteihin myyjättäriin kajaanissa?
31329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaupoissa?

Äänestä

Kerran lämpimänä kesäpäivänä olin Anttilassa
sovittamassa jotain vaatetta ja etsin vapaata
koppia. Kopeissa oli verhot ja useista niistä kuului kahinaa. Yksi koppi näytti kuitenkin hiljaiselta ja vetäisin hieman verhoa sivuun.
Liikkeeni juuttui paikalleen sillä näin peilin kautta että nuorehko nainen oli sovittamassa rintaliivejä, tosin liivit olivat vielä hänen
käsissään.
Anteeksipyyntöni juuttui onneksi kurkkuun eikä juolahtanutkaan mieleeni jäädä makutuomariksi,
vaikka olisi mukava ollut nähdä, miten liivit
olisivat asettuneet niiden rintojen peitoksi.

Oudon eroottinen tuo vahingossa eteen tullut
hetki vain oli.

Äänestä

Citymarketissa vaalea nuori kassaneiti...nimeä en viitsi mainita tässä yhteydessä, mutta siellä on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

niin,missä voi törmätä nätteihin myyjättäriin kajaanissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu