MIksi romantisoitte Akin työtä, kertonut että joutuu kerran tunnissa nousemaan jaloittelemaan kun työssä ei liikettä saa. Sama työ kuin anssilla, istua ja ohjata konetta käsillä. Eri asia olla vanhan ajan metsuri.
Kertoo että katsoo metsäkoneessa 24/7 bb. Tietää siis eniten ohjelmasta.
Huonokuntoisin finaalimiehistä, ei lihaksi ollenkaan, kertonut että huono kunto.
Sille missä syntynyt ei voi mitään, ei siis tule lisäpisteitä lieksasta. Persoona ratkaisee.
Akin romantisointi
Anonyymi
3
185
Vastaukset
- Anonyymi
No se kuka töitä oikeasti tekee siitä on romantiikka kaukana ! Takana 50v työura ilman romantiikkaa. Että se siitä !
- Anonyymi
Jasmìina , Aki ja Lasse teillä ei ole väliä. TE SANOITTE ETTÄ ETTE RAHASTA VÄLITÄ. EI VÄLIÄ VAIKKA EI VOITTAISI. TEHÄ HALUATTE NÄHDÄ JA TUNTEA......YLITTÄVÄNNE ....ITSENNE. SE ON TEILLE JO VOITTO. PITÄKÄÄ SANANNE. KIITOS.
- Anonyymi
Akille voitto ja sillä sipuli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2387237Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393681Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1162142- 271369
- 321354
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy251308Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3321148Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141972Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23918Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7877