MIksi romantisoitte Akin työtä, kertonut että joutuu kerran tunnissa nousemaan jaloittelemaan kun työssä ei liikettä saa. Sama työ kuin anssilla, istua ja ohjata konetta käsillä. Eri asia olla vanhan ajan metsuri.
Kertoo että katsoo metsäkoneessa 24/7 bb. Tietää siis eniten ohjelmasta.
Huonokuntoisin finaalimiehistä, ei lihaksi ollenkaan, kertonut että huono kunto.
Sille missä syntynyt ei voi mitään, ei siis tule lisäpisteitä lieksasta. Persoona ratkaisee.
Akin romantisointi
Anonyymi
3
366
Vastaukset
- Anonyymi
No se kuka töitä oikeasti tekee siitä on romantiikka kaukana ! Takana 50v työura ilman romantiikkaa. Että se siitä !
- Anonyymi
Jasmìina , Aki ja Lasse teillä ei ole väliä. TE SANOITTE ETTÄ ETTE RAHASTA VÄLITÄ. EI VÄLIÄ VAIKKA EI VOITTAISI. TEHÄ HALUATTE NÄHDÄ JA TUNTEA......YLITTÄVÄNNE ....ITSENNE. SE ON TEILLE JO VOITTO. PITÄKÄÄ SANANNE. KIITOS.
- Anonyymi
Akille voitto ja sillä sipuli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791756
- 108987
- 94874
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19683- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41567Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164523Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä24475Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;193466