"äänestys on tapahtunut"Ei minullakaan hyvältä näytä kun peiliin katson.Mutta en ketään tyhmäksi hauku sen takia.
ihmisen omakuva
6
1115
Vastaukset
- Anonyymi
pitääkö sellaisella henkilöllä olla ajolupa joka ei erota liikkuvaa ja paikallaanolevaa ajoneuvoa?
- Anonyymi
Jopa otti sefu nokkiinsa poistamalla useamman pätkän täältä . Lieneekö titteli vaikuttanut ? luulen mä
- Anonyymi
voe vee immola on paraspaikka näin jäläkeenpäin sanoottuna
- Anonyymi
Kun teksti on selkeää, niin sen tajuaa takarivin taavikin. Ei siis hätää tässä kylässä. Nukkukaa edelleen ruususen unta, kyllä kunta pepat pyyhkii.
- Anonyymi
On ihmisiä joille kirjoittaminen ymmärettävään muotoon ei aina onnistu , puhekin voi olla monesti vaikeaselkoista MUTTA heilläkin on oikeus kirjoittaa tai puhua . Sefun pitää myös tuollainen ottaa tajutakseen kuten useamman lukijankin .
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175073Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012301- 1351988
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171650"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551256Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu113907Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654