Oho! Juha Tapio juhlatunnelmissa - Konsta Hietanen kuittailee virnuillen: "Joudun varmaa laittaa..."

20

11197

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Komia ja karismaattinen!

    • Anonyymi

      Hyvä ja komea ääninen mieslaulaja ja muutenkin tyylikäs mies. Ei pahaa sanottavaa hänestä.

      • Anonyymi

        Hän on ihana


      • Anonyymi kirjoitti:

        Hän on ihana

        Hyvä laulajaå


    • Anonyymi

      Miksiköhän Juha Tapio on lähtenyt tuollaisen rupusakin matkaan ? Eihän ne saa mitään korvauksikaan kun Juha kuittaa kaikki palkkiot, kertoo sisäpiirin lähde.

      • Anonyymi

        Vai tuli sisäpiirin lähde sinulle moista kertomaan?
        Uskokoon ken tahtoo.


    • Anonyymi

      oho juhatapiolla on murha-matti perässään!

    • Anonyymi

      Laulaako myös isänsä Kari Tapion kappaleita keikoillaan?

      • Anonyymi

        Ei kuule ole Karin poika vaan ihan eri Tapion poika!


      • Anonyymi

        Miten voit olla noin tyhmä ihminen ,olet varmaankin kokoomukselainen se kyllä selittäisi ajatuksesi


      • Anonyymi

        Ei voi olla totta että joku vielä kirjoittaa tänne ,että juhatapio Kati Tapion poika.KAIT SE OLI VITSIKSI TARKOITETTU!!!!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei voi olla totta että joku vielä kirjoittaa tänne ,että juhatapio Kati Tapion poika.KAIT SE OLI VITSIKSI TARKOITETTU!!!!

        Sitä paitsi Kari tapion oikea nimi oli Kari klappi.


    • Anonyymi

      Komeita riimejä hänellä on. Ääää ää ääää öö, äh öh äää.

    • Anonyymi

      Vaude,onko muutki juhlatunnelmissa kuin ihana pääministerimme.Seiska on aivan täynnä bile Sanna juttuja.Nyt on kyttääjät päässeet taas hurmioon kun ovat voineet lähettää salaa ottamiaan kuviaan törkylehteen.GO SANNA GO.Yks kiusaaja palkittiin jo kolmellakymmenellä tuhannella.Tästä Suomi nousuun.

      • Anonyymi

        Leuhka Sanna nostaa vain omaa imgoaan.
        Nyt taisi jo mennä muikkeli liian pitkälle. Hyi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Leuhka Sanna nostaa vain omaa imgoaan.
        Nyt taisi jo mennä muikkeli liian pitkälle. Hyi.

        Puistossa penkki. Penkillä punkki.....Yök mikä biisi!


    • Anonyymi

      En tiedä mikä on mutta ärsyttänyt koko juha tapio vuodesta toiseen. Ärsytys nousee joka kerta kun kuulee ja näkee esiintyjää. Jotenkin synkkä tekopyhä teeskentelijä ja masentava tuotanto. Vuodet vierii ja sama ärsytys pysyy verenpaine nousee taiteilijasta. Tvstä tuli juuri mikä lie joulukonsertti tapion juhan ollessa patasatelemassa siinä niin vaatimattoman ja hetken katsoin ja kuuntelin ja EI PYSTYT EI.En tykkää ei jatkoon yäk.

      MUTTA annan muiden tykätä koska itse käännän vain kanavan painan virtakytkintä hipaisen toiselle missä on MINUA miellyttävää musiikkia.

    • Anonyymi

      Muistan kun hän yritti läpimurtoa nimellä johny the bio.

    • Anonyymi

      Isänmaallinen Juha laulaa Kärkkäisen mainoksessa. Hienoa Juha!

    Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      346
      6909
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      67
      5948
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      194
      5436
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      81
      4233
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      50
      3441
    6. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      66
      3395
    7. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      6
      3383
    8. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      46
      3291
    9. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      37
      3074
    10. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      12
      2297
    Aihe