Onko kukaan innostunut katsoon aussien BB:tä.On vähän eri meininki ,ei käryä tupakki ja on fiksuja ihmisiä ,pukeutuminen on fiksua ja siistiä naiset mallin mitoissa ,ei mitää mätisäkkejä ,eikä kukaan huuda vittua.Siinäpä mallia Virtaselle Suomen touhu on kuin köyhän pojan tanssi.
Australian BB.
4
626
Vastaukset
- Anonyymi
Todella pohkanoteeraus koko kausi ja niinsanottu väkisin väännetty voittaja. En suostu uskomaan että äänestäjät sentään noin tyhmiä ovat että tuollaisen kiroilevan ilkimyksen vailla alkeellisimpiakaan käytöstapoja äänestivät voittajaksi.
- Anonyymi
Tosi hauskaa ja hienoja ihmisiä mukana ja huomio ei kiroilua ei tupakkaa ,hauskaa seurattavaa.
- Anonyymi
Kyllä seuraan ilolla Australian menoa. Hermo lepää kökön suomi menon jälkeen. Olen vieläkin shokissa suomen ohjelmasta ja sen voittajasta sekä siitä miten se voittaja leivottiin.
- Anonyymi
Sama täällä miten se voi mennä noin ,olihan se koko ajan ihan nollaa ,nyt kun seuraa tätä aussien BB niin on ero kuin yö ja päivä.Ei siellä juontajia tarvi viemässä ruutuaikaa eikä niitä jonnin joutavia samoja mainoksia ilta illan jälkeen.Paljon ois opittavaa näillä meidän tuottaja porukalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1212642Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J691094Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2101054- 39982
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38931- 47894
- 36876
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke123853- 4829
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35812