keillä hiihtäjillä on parhaat

pi--ut, pakko sensuroida, kun sananvapaus viety, mutta pohdituittaa muitten niilojen mielipiteet?
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niilot on jo niin vanhoja setiä että muut asiat mielessä kuin sen suuri.

Äänestä

Aloittaja, toljota lisää Netflxin aivoja tuhoavaa paskoa !

Äänestä

tykkään ulkoisesti heidi wengin p.llusta, mutta naama ei miellytä niin paljoa

Wiererillä ihanan tasainen posliinip.llu.

Äänestä
  • et taida olla Konala-lainen eli Kontsa on sulle tuntematon. Useasti Doron kanssa Konalassa saunoneena voin kertoa, että Doro ei suinkaan sheivaa. Mutta saunasta ja meistä tytöistä sekin tykkää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

pi--ut, pakko sensuroida, kun sananvapaus viety, mutta pohdituittaa muitten niilojen mielipiteet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu