Onko kellään kokemuksia ko. firmasta? Ovat toimineet Jyväskylän alueella ilmeisesti jo pidempään. Eli millaista on työn jälki ja uskaltaako näiden heppujen urakoiman rivitaloasunnon ostaa?
Rakennusliike Jyväskylä
Anonyymi
1
1096
Vastaukset
- Anonyymi
Nykyään palkkaavat pääosin nuoria tyttöjä jotka tykkäävät olla polvillaan, eivätkä ymmärrä ammattiliitoista tai normaalista työelämästä mitään.
Kiireellä tehdään sutta ja sekundaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sua j-mies!
Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦585495Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa
Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.1744440En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym
Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v163902Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?
Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k383466- 513441
- 583218
- 103030
- 252627
- 462287
- 392246