Onkohan tuollaisessa kamerassa sellaistaa ominaisuutta, että kameran voisi laittaa kolmijalkaan kiinni, ja kameran voisi lukita kuvattavaan kohteeseen, jolloin kamera seuraisi kohdetta esim. jotakin työtä tehdessä vaikka koko 360 astetta?
Myynti-ilmoituksista en ole tuota tietoa löytänyt, joten kertokoon ken asian tietää.
Gopro MAX actionkamera
6
1332
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi **tussa kameran pitäisi seurata kohdetta, kun se joka tapauksessa kuvaa koko maailmakaikkeuden ympärillään?
Kohteen seurannan saan tehtyä editoimalla videota jälkikäteen. - Anonyymi
Hyvä laite mutta PC softat täyttä kurapaskaa!
- Anonyymi
Miten pitkän ajan action kamera voi kuvata?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten pitkän ajan action kamera voi kuvata?
PC Magazine väittää, että 85 min.
Aika paljolta kuulostaa. Itse kuvaan lähinnä still kuvia ja tuntuu, ettei akku tuon enempää kestä, kun kameraa kanniskelee mukana virran päällä ja langattomaan kauko-ohjaimeen yhdistettynä (BT lisää sekin virrankulutusta?).
- Anonyymi
Kyllä sillä tuollaisen seksi filmin saa kuvattua. Hyvin pysyy kolmijalassa kun jyystää naarasta. Osta sellainen jalka että saa helposti pois kun haluat intiimin lähikuvauksen. Kerro sitten mihin postaat tuotokset niin käyn vilkaisemassa mitä temmellys kentällä on saatu aikaan.
- Anonyymi
Maailmassa kuvataan muutakin kuin pornoa, vaikka yli 90% verkon liikenteestä oli sitä aikoinaan. Noilla 360 kameroilla kohteen seuranta tehdään jälkikäsittelyssä. Seurantaominaisuuksia on lähinnä droneissa ja joissakin web kameroissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1424263
Milloin nainen saan sinut?
Kanssani eroottisiin hetkiin? Tiedät ja tunnet kovan haluni, hellyyden myös. Onko vastauksesi edelleen, että en tiedä, e222395Haluan että tiedät tämän
Jos luet täällä. En ole sinulle vihainen, vaikka asiat menivät niinkuin menivät. Ajattelin, että et tykkää minusta, jonk971989Trump syyttää sodasta Ukrainaa.
Vieläkö persut jaksavat naureskella sille kun väitetään Putinin ja Trumpin olevan parhaita kavereita? https://yle.fi/a/3911615- 371475
Johanna Turja, Putinin agentti Alavudelta
Johanna Turja: Ukraina on osa Venäjää https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/a4d2ab92-3cc7-41bc-9630-0b48f898e263301456Pride saapuu Iisalmeen
Miksi tällaista tapahtumaa pitää käsitellä kaupungin hallituksessa? Ihan sama kun pistäisi pystyyn umpikännimarssin ja k1771442- 2501295
- 781174
- 2781162