Vaahteran Eemeliä kerrakseen

Anonyymi

Istuin vajassa ja veistelin puupalikoista ja pilkkeistä puu-ukkoja kuin Eemeli
( kirjoitetaanko se muuten kahdella ällällä
pillke? ).
Ei niistä tahtonut koskaan tulla valmista, kun perheen isä Camillo häiritsi kaiken aikaa keinolla millä hyvänsä, viivästyttäen jokaisen ukkelimeni valmiiksi saattamisen.
Hänen etunimensä oli Vihtori, ja kutsuinkin häntä Vihtori Lettuseksi, koska hänelle maistui sekä lettu että seksi, mutta ei hän sitä kehdannut sanoa selvinpäin ääneen, ujo kun oli vaikka oli vanha iso mies.
Vaikka sanoimme häntä isä Camilloksi, ei hän minun isäni ollut. Hän oli ottoisän korvike, niinkuin sikuriina ja rullakatriina, ja hän saarnasi meille alempiarvoisille herran nuhteesta, aina kun oli juovuksissa, siis päivittäin.
Kerran kun olin myöhään illalla keittiössä veistelemässä, niin taloon viimeksi tullut piika pelmahti keittiölle. Keitimme korvikkeet ja teimme tuttavuutta, lypsimme toisiamme sanoin, kuten yöllä lypsimme toisiamme jo huulin ja käsinkin, mutta ei vielä.
Hän oli riski ja rehevä, oikein kyrvätseisauttava komistus, eikä poltellut piippua kuten tilan vanhat ämmät yleensä tekivät. Se teki vaikutuksen, kuten rehevät tissit joista en saanut silmiä irti, enkä kohtapuoliin huuliakaan.
Menen taas asioiden edelle kuten siementäjä Jaatinen.
Hän tykkäsi siitä kun suu auki himoitsin, vaikka isä Camillo oli nimenomaan sanonut ettei yhteen taloon montaa syntistä sovi, ja hän olkoon yksin se tässä talossa. No nyt hän nukkui eteläsiivessä eikä tiennyt maailman riemuista mitään.
Kello alkoi vetelemään toista kierrosta, joten seuralaiseni sanoi lähtevänsä unille vierashuoneeseen, joka oli köökin vieressä. Nähdään aamulla.
Ei nähty, nähtiin yöllä. Jätit ovipieleen merkiksi punaisen neilikan, sukkanauhan ja sultan conturen, sen sinisen.
Tiesin heti väristä että minua puhuteltiin, ja mulkkuhan pamahti pystyyn jo ajatuksesta että kohta saan iloita noista valtavista maitorauhasista jotka vetävät sukatkin makkaralle, puhumattakaan leivinuunin kokoisesta ahterista johon paloin halusta uppoutua. Ja aioinkin vielä upota.
Olin peseytynyt hetkeä ennen, ja nyt painoin jo käsi kahvalla ovenkahvaa alas.
Ovi aukesi hitaasti hämärään huoneeseen, ovilasi ei antanut valoa kun se oli peitetty sinisellä lakanalla? Miksi?
Hiippailin kohti vuodetta, olin pelkissä alushousuissa, kesäisissä sellaisissa. Teltta oli pystyssä, mulukku oli etukenossa eikä voinut jäädä huomaamatta edes hämärässä.
Oli hiljaista kun pääsin vuoteen viereen, vain hengitys kuului hiljaisena. Nostin peittoa, ja mutta pierun hajuhan sieltä heti pelmahti nokille. En lannistunut vaikka telttani romahti.
No ei vaineskaan.
Nostin peittoa, ja mitä näinkään. Hän oli peiton alla alasti jalat kutsuvasti levällään, En tietenkään voinut vastustaa kiusausta, vaan pitihän mirriä silittää. Näin tein, ja häpyhuulia hieroskelin hitaasti ilman voimakasta kosketusta, kuin silitellen. Se oli kosteana jo valmiiksi, joten enpä yllättynyt kun pimeästä ilmaantui käsi kyrpäni ympärille, ja alkoi hitaasti lypsämään. Siirryimme samaan rytmiin, hyväilimme samaan tahtiin.
Kuulin hänen kysyvän, että mitä haluaisin tehdä hänelle, ja sanovan, että tiesin jo tavatessamme että meillä on paljon hyvää seksiä keskenämme. Hän oli ajatusteni lukija. Olin valmis.
Viimein nuo ihanat tissit olivat edessäni, ja pian huulieni välissä samalla kun työnsin ensimmäistä piirakkaa uuniin. Tätä on odotettu.
Nytpä veistelen omaa ukkelintäni kartanon kammarissa kera rehevän, ei nyt ihan ruustinnan mutta silmänilon kanssa. Liha tykkää läiskyttää vastoin paksua ahteria, se on ihanaa.
Isä taivaallinen Camillo kuorsasi humalaansa, ja uneksi juuri siitä mitä tapahtui muutaman huoneen päässä hänen sijastaan. Ei osunut voitto hänelle mutta varanumero tuli lähelle.

18

6371

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnostava, raikas uutuus.

    • Anonyymi

      Taisi kirjoittaja kostua.

    • Anonyymi

      Lisää tätä.

    • Anonyymi

      Kerronta on mutkaton ja hauska.

      • Anonyymi

        Elin mukana.


      • Anonyymi

        Speden löpinöitä taas kerran buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Elin mukana.

        Tekoelin


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Speden löpinöitä taas kerran buaahaa

        Älä nyt viitti etsä tuohon pysty. Löpinä juttus on mihin kykys riittää. Buaahaa buahahhaa.


    • Anonyymi

      Isä Camillon kylä.

    • Anonyymi

      Mielenkiintoinen yhtälö, 8 vastausta ja 33 sensuroitua.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Mielenkiintoinen kerronta. Ehjä tarina, vaikka ei mainita nimiä, ei henkilöiden ikää, ei minkäänlaista vuoropuhelua.

      • Anonyymi

        Spede teki tepposen ja käy tamtam niuvanniemi here I cam....buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede teki tepposen ja käy tamtam niuvanniemi here I cam....buaahaa

        Jep. Sen näkee jo noista ulostuloista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jep. Sen näkee jo noista ulostuloista.

        Sisäänmenoista.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        On kirjoittajia ja kirjoittajia. Jotain tekstiä lukee mielellään useaankin kertaan, kuten vastaavasti jotain tekstiä ei jaksa lukea edes ensimmäisellä kerralla loppuun asti.


    Ketjusta on poistettu 54 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan uusi poikakaveri

      Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      173
      1926
    2. Rakastan sinua

      Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli
      Ikävä
      56
      1407
    3. Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.

      Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva
      Maailman menoa
      198
      1197
    4. Kun viimeksi tapasit kaivattusi

      Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi
      Ikävä
      56
      1142
    5. Laita mulle viesti!!

      Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus
      Ikävä
      78
      1092
    6. Vanhemmalle naiselle

      alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e
      Ikävä
      38
      1027
    7. Jos lähestyisin

      näyttäisitkö ovea vai vihreää valoa?
      Ikävä
      62
      946
    8. Millaisessa tilanteessa olisit toiminut toisin

      Jos saisit yhden mahdollisuuden toimia toisin?
      Ikävä
      67
      937
    9. Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!

      Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy
      Luterilaisuus
      212
      883
    10. Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0

      Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali
      Luterilaisuus
      156
      846
    Aihe