Kunnan johto kunnossa?

Miten on pärjännyt Jyväskylässä asuva, hevostyttö Virkkusen puolisona tunnettu kunnanjohtajanne? Onko luottamus kohdallaan? Onko kuntanne niin vaatimatonta syrjälää, ettei luku-ja kirjoitustaitoista kunnanjohtajaa löydy omasta kunnasta?
11047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvin männöö sanoi jo Virkkunen kun...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten on pärjännyt Jyväskylässä asuva, hevostyttö Virkkusen puolisona tunnettu kunnanjohtajanne? Onko luottamus kohdallaan? Onko kuntanne niin vaatimatonta syrjälää, ettei luku-ja kirjoitustaitoista kunnanjohtajaa löydy omasta kunnasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu