Mulle ehdotettiin tätä kuunneltavaksi. Samaan aikaan niin kamalan vaikeaa kuunneltavaa ja ahdistavaa. Ei ole yhtään helpottanut. En halua enkä luovu toivosta. Ilman toivoa minulla ei ole mitään.
Passenger Let her go
Anonyymi
10251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kurja tuo kaihertava olo. Haliruttaus. 🤗
Mikäänkö ei meinaa helpottaa? 🙁
Kiitos 🙏
Ei helpota kipeää kaipuuta 💔
En tiedä mitä tehdä. Mieleni on niin sumea etten tajua mistään mitään. Olen ehkä sekoamassa tai seonnut jo.
No, sitten kannattaa kääntyä lähimmäisten puoleen, ne tietää, et oot SEONNUT 😂😂😂😂😂
Auttasko jutustelu jonkun kanssa?
Passenger on kyllä helposti haavat auki repivää... Mut itellä helpottaa, kun suren suruni niitä pakoilematta. Toivottavasti löydät jonkun ihmisen jolle puhua ja purkaa, joka osaisi sanoa ne oikeat sanat jotta tuskasi helpottaa ja löydät auringon, joka paistaa nyt sakealta tuntuvaan risukasaankin.
https://youtu.be/Yb8r3ZZAQx4
Kiitos 🤗
Huomenta. 😊
Kyllä se on pitkä prosessi. Luulin unohtaneeni jo kaiken ja näin unta, että hän tuli viereeni nukkumaan. Hämmästyin, täälläkö sinä olet.
Itken ja itken... Itken vaan. Mun naamakin on muuttunut ihan eriksi kun nykyään joka päivä itken ja itken. Ei ehdi iho palautua. Kyynelnesteet sisältää jotain suolaa?? Joka aiheuttaa ihooon turvotusta.. Silmät ummessa kuljen. Ei paljon huvita nähdä ketään.
Eipä ne huonot yöunetkaan varsinaisesti ole auttanut tämän upean hehkun kanssa (not).