...ja jos menis jostain vitun kumman syystä niin taposrakin vielä saa sen verran et,oma oma oikeudenkäynti naru jatkeena ois ehkä paras ratkaisu.
Murha on murha vaikka on miten vitun Valtionvirkamies ollut, nykyään jos vielä elossa ni luultavasti subuhuorajarkko
Murha on murha vaikka on miten vitun Valtionvirkamies ollut, nykyään jos vielä elossa ni luultavasti subuhuorajarkko
Vastaukset 14
Vanhimmat
sillalailla, hyvä , pidä toi..
shillai kai
Vieläkin kamaa vaille . Tämä nistiraukan huuto jatkuu taas aamuyölle .
Kohteena vartiat ja poliisit .
Puhut siis itsestäsi taas kerran voi voi reppanaa nyt äkkiä sokkarin kulmalle rännittään
Osui ja upposi
Niin ei murha vanhene koskaan.
Nyt viikonloppuna 6000 coronaan sairastunutta, kuinkahan moni niistä kuolee. Vieläkö joku sanoo Sanna Marinin hoitaneen corona ja kehuu itseään suurena saavutuksena.....haaa.haaaa....he....heeee
Lähtee vyörymään, kuten kerroimme käyvän jo viruksen alkuvaiheessa. Kuka kantaa vastuun, no se on Sanna Marin, joka luuli, mitä luuli.
"viruksen leviämistä ei voida entää, eikä ole tarkoituskaan estää"
Natkuhallitus nurin pikaisesti ja hätätilahallitus nimettävä maan johtoon.
Älä naurata uusavuton hönö
Joo, orpopiru johtamaan ja hullujussi sisäministeriks
Onneksi olen työttömänä, niin ei tarvitse kuukausiin poistua edes kämpästä.
Voi kamalaa. Ihan hirveää!
Miksi te valita nainen hallita teitä ? Ei huva nainen politikat . Nainen pita koti ja mies päätä . Teilä suomi vähän raha koska nainen ainapäätä kaiki . Sitten kun islam ja meihet hallita teillä kaikilla raha ja kaiki asia huvan . Suomi nainen huva vaimo muta eisaa päästä ulos eika tehda päätös mikän . Tukka näytä vain yölä oma islam mies kotona.
Vaikuttaa että vanha tulonjakosysteemi ja yhteiskunta ja Suomen itsenäisyys vähitellen halutaan romuttaa. Vakiintunut työmarkkina halutaan hajottaa, ja hyvinvointiyhteiskunta purkaa. Halutaan tehdä tilalle turvaton anarkiaterrorivaltio, jossa halpatyö on se valtavirta ja suuri keinottelun väline.
Tavoitteena Pohjolan Kongo. Turvaton murjaanilandia, kehitysmaa visio on selvästi olemassa ja ilmenee jatkuvana alasajona.
Kyllä he sopeutuvat kun tuetaan riittävästi ja tarpeeksi varhain .