pohjoisessa eivät edes valkoiset saa valoa tarpeeksi puhumattakaan burkaa käyttäjät
varsinkin kun käyttäjä on afrikkalaista alkuperää, jolla valonpuute sanonnan mukaan olisi akuutti
voisi afroislamisti sairastaa masennusta
suomalaiset, pohjoismaalaiset kun ovat iklialastomia sen takia, että pohjoisessa on seksismin puutetta
alastomuudella he saavat kaipaamansa läheisyyden takaisin
kireät islamin lait ovat vaikeita sulkeutuneessa pohjolassa
burkassa ei saa valoa
Anonyymi
3
836
Vastaukset
- Anonyymi
Niinpä! Vetäköön ne äijät itse purkkaa ihonsa täyteen ja jättäköön naiset rauhaan.
- Anonyymi
Heh, niinpä niin. Purkhaa vaan pojille niskaan. Teiphillä kiinni.
- Anonyymi
Lapsi parat kun eivät näe äitinsä kasvoja.Elävät tuollaisten haamujen joukossa.Miehillekin riittää kun löytävät alapään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1854640
- 383295
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412748Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.222505- 252378
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.672247Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192018Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311770Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391725Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.781391