Millaisen kortin lähetät palstalaisille? Millaisella tekstillä ja kuvalla varustetun?
Tänne on saatu rauhallisen joulun toivotuksena kuva rauhoittavista lääkkeistä.
Minä laitan kuvan joulutontusta joka kurkkii tietokoneen kuvaruudusta, onko siellä kilttejä vanhuksia.
Kilttiä Joulua!
Joulukortti
6
90
Vastaukset
- Anonyymi
Täältä tulee kuva hämyisestä hirsituvasta, jonka pöydällä on kynttilät ja kori punaisia omenoita.
Terveellistä Joulua! Oma jouluterveiseni löytyy täältä 😊
https://www.putinki.fi/Inge-Loeoek-postikortti-Mummot-hierojallaMinun joulukortti tulee lumen ja pakkasen iloiseksi mielen tekevistä tunnelmista.
Harsotetut koivut ja niiden takaa kirkas auringon paiste, näky täyttää sielun ja mielen.
Kaikkea hyvää jokaisen joulun odotukseen, toivoo savolainen mummo;)- Anonyymi
SkillaN kirjoitti:
Minun joulukortti tulee lumen ja pakkasen iloiseksi mielen tekevistä tunnelmista.
Harsotetut koivut ja niiden takaa kirkas auringon paiste, näky täyttää sielun ja mielen.
Kaikkea hyvää jokaisen joulun odotukseen, toivoo savolainen mummo;)🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
⭐️⭐️⭐️🌟🌟🌟🌟
🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎
Parhainta Joulua SkillaNille!
Toivottaa joulu ukko vaan😘 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
⭐️⭐️⭐️🌟🌟🌟🌟
🍎🍎🍎🍎🍎🍎🍎
Parhainta Joulua SkillaNille!
Toivottaa joulu ukko vaan😘Samoin hyvää joulua ukko vaan sinullekin, hymiöitä en osaa laittaa, mutta mielikuvan hymy kuitenkin, kaunis kiitos viestistäsi;)
Tervehtien SkillaN
- Anonyymi
Kaikille tytöille Ihanaa Joulua ! https://www.google.se/url?sa=i&url=https://www.photowall.se/banana-1-poster&psig=AOvVaw0Z65aJq5kGbh2NRKTRuvCM&ust=1640197651750000&source=images&cd=vfe&ved=0CAgQjRxqFwoTCIiW_cTC9fQCFQAAAAAdAAAAABAE
Lemmenkäinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1751700
- 107969
- 87824
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19663- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;190450- 26439